Mybb Hakkında Soru ve Sorunlarız, Yardım ve Destek için MybbDepo external Adresini Ziyaret Ediniz.
Sponsor Reklam

duyuru Güncel Duyurular!
Güncel MyBB Dökümanları.. Güncel + Orijinal MyBB Sürümleri..
bilgi mybb

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.33/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 4.33/5 - 6 oy
Font Arşivi Full İndir
Bunları siteye font olarak yükleyemezsiniz hocam, siteye font eklemek için editör.js dosyasından ekleme yapmanız gerekiyor, yani font dosyası vs. yüklemeye gerek yok kod ekliyorsunuz sadece..
Bağış yapmak ister misin?
[email protected]
Ara
(14.09.2011, Saat: 16:42)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunları siteye font olarak yükleyemezsiniz hocam, siteye font eklemek için editör.js dosyasından ekleme yapmanız gerekiyor, yani font dosyası vs. yüklemeye gerek yok kod ekliyorsunuz sadece..

O zaman, font yüklü olanlarda görülür sadece. Font'u olmayanlarda görünmez. Bir şekilde bunun ayarlanabiliyor olması lâzım. Bir yerde görmüştüm vBulletin için ama bulamadım şimdi Gülümseme
Ara
Ne alakası var hocam, font yüklü olanlarda gözükmesi ile, denediniz mi, mesela bakın bu sitedeki hızlı cevap editöründe extra fontlar var deneyin ..
Bağış yapmak ister misin?
[email protected]
Ara
(14.09.2011, Saat: 17:43)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne alakası var hocam, font yüklü olanlarda gözükmesi ile, denediniz mi, mesela bakın bu sitedeki hızlı cevap editöründe extra fontlar var deneyin ..

Denedim. Make Juice yazdım kutulara. Make Juice.ttf'i de attım ftp'ye. Bir yerde hata yaptım sanırım, Ben Make Juice'i kullanınca olmuş görünüyor. Ama Make Juice yüklü olmayan bir bilgisayara gittiğimde görünmüyor :S Düz aynen bu yazdığım yazı gibi çıkıyor.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Araç-Modifikasyon [Bilgi] EximiousSoft Logo Designer İndir driwer 5 5,535 07.11.2011, Saat: 17:34
Son Yorum: Lord

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© 2009-2018 MyBB.Com.TR Internet Hizmetleri, MyBBGrup.Com Alt Kuruluşudur.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) MyBB.Com.TR'ye aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. MyBB.Com.TR sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.
teknoloji forumu , haber