Mybb Hakkında Soru ve Sorunlarız, Yardım ve Destek için MybbDepo external Adresini Ziyaret Ediniz.
Sponsor Reklam

duyuru Güncel Duyurular!
Güncel MyBB Dökümanları.. Güncel + Orijinal MyBB Sürümleri..
bilgi mybb

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 4.5/5 - 4 oy
[1.6] Flash swf Video , Animasyon Oynatıcı - [Mykod]
Hımm evet kontrol ettim, o siteye özel mykod yazılması lazım fakat, şuan için zamanım yok, üzgünüm hocam, html izinlerini açın diyeceğim ama tavsiyem değildir ve karar sizindir..
MyBB.Com.TR Sağ Ok XpSerkan.Com Sağ Ok FB.Com/XpSerkan
Google: +MyBBGrup Sağ Ok FaceBook: #MyBBGrup Sağ Ok Twitter: @MyBBGrup Sağ Ok YouTube: ►MyBBGrup
MyBB Destek Sağ Ok MyBB Tema Sağ Ok MyBB Eklenti Sağ Ok MyBB Seo
≧◔◡◔≦ I Love You MyBB (>‿)
Ara
(05.02.2012, Saat: 01:27)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hımm evet kontrol ettim, o siteye özel mykod yazılması lazım fakat, şuan için zamanım yok, üzgünüm hocam, html izinlerini açın diyeceğim ama tavsiyem değildir ve karar sizindir..

bilgilendirme için saolun hocam, birde html izinleri açtım, yine çalışmıyor forumda.. neyse yinede teşekkürler...
Ara
html izinleri eklentisini yükleyip ayarları doğru yaptıysanız eğer çalışması gerekir hocam. çünkü vermiş olduğunuz kodları boş bir index.html dosyasına ekleyip çalıştırdım video'yu..
MyBB.Com.TR Sağ Ok XpSerkan.Com Sağ Ok FB.Com/XpSerkan
Google: +MyBBGrup Sağ Ok FaceBook: #MyBBGrup Sağ Ok Twitter: @MyBBGrup Sağ Ok YouTube: ►MyBBGrup
MyBB Destek Sağ Ok MyBB Tema Sağ Ok MyBB Eklenti Sağ Ok MyBB Seo
≧◔◡◔≦ I Love You MyBB (>‿)
Ara
Daha önce cevap verdiğim konudaki işlemleri tekrar uygulayın ve üyelere değil sadece kendinize html izini verin böylece güvenlik önlemi almış olursunuz.
Ara
doğru bende çektim html sayfasına, çalışıyor ama forumda çalışmıyor. İzinleri falan açtım, sadece admine... ama nafile Üzgün
Ara
(05.02.2012, Saat: 01:39)azretl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: doğru bende çektim html sayfasına, çalışıyor ama forumda çalışmıyor. İzinleri falan açtım, sadece admine... ama nafile Üzgün

Bir yerde ayar eksikliği olmalı yoksa kesinlikle çalışır.
Ara
kodu aynen aldım ve ekledim;

Kod:
<embed allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" flashvars="streamer=rtmp://live.atv.com.tr:443/atv&amp;file=atv3.flv&amp;stretching=exactfit&amp;type=rtmp&amp;image=&amp;autostart=true&amp;image=http://i.imgur.com/0V4en.png" height="350" id="player" name="player" quality="high" src="http://webtv.atv.com.tr/c/player/SabahJW56.swf?v=42" type="application/x-shockwave-flash" width="468"></embed><br/>

bu şekilde ama çalışmıyor Üzgün
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Mykod - BBcode SipsakTv Video Mykod - Bomba - İlk Bizde xpserkan 22 22,805 15.05.2012, Saat: 15:46
Son Yorum: xpserkan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© 2009-2018 MyBB.Com.TR Internet Hizmetleri, MyBBGrup.Com Alt Kuruluşudur.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) MyBB.Com.TR'ye aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. MyBB.Com.TR sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.
teknoloji forumu , haber