Mybb Hakkında Soru ve Sorunlarız, Yardım ve Destek için MybbDepo external Adresini Ziyaret Ediniz.
Sponsor Reklam

duyuru Güncel Duyurular!
Güncel MyBB Dökümanları.. Güncel + Orijinal MyBB Sürümleri..
bilgi mybb

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
[1.6] Prostats - Profesyonel İstatistik Plugin - [Yeni]
son konuları eklerken hariç tutmak istediğimiz kategori seçebilirmiyiz
Ara
(25.12.2011, Saat: 02:36)yıldırım Adlı Kullanıcıdan Alıntı: son konuları eklerken hariç tutmak istediğimiz kategori seçebilirmiyiz

Malesef hocam, eklentide bunun için ayar yok.
Bağış yapmak ister misin?
[email protected]
Ara
root etmek ne ?
ben yeniyim
Ara
41042121318216558945.jpg

hocam yenile butonuna bastığımda hemen altında böyle bir hata alıyorum. nedendir,?
Ara
Öneri-Fikir 
Çözümü şurada mevcut hocam..

Bağış yapmak ister misin?
[email protected]
Ara
Dostlarım bir sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdi şöyle ki,

Eklentiyi aktif ediyorum lakin forumda gözükmüyor. Aktif ettiğim zaman index şablonuna da baktım kodlar geliyor ama gözükmüyor. Sonra yeniden kurmayı da denedim fakat olmadı. Sürüm eski idi, sürümü güncelledim. Ama yine aynı problem. Sonra ftpyi de iyice kontrol ettim dosyaların hepsi yerli yerinde. Ayarlara da iyice baktım aktif olması için gerekli her şey var ama forumda istatistikler çıkmıyor nedense. Yardımcı olursanız çok sevineceğim dostlarım.
Ara
teşekkürler dostum süper
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Eklenti [1.6] Side Boxes Plus! Plugin [Gelişmiş] (anasayfa + konuda sağ blok) 007combatant 29 58,709 05.06.2012, Saat: 10:02
Son Yorum: 007combatant

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© 2009-2018 MyBB.Com.TR Internet Hizmetleri, MyBBGrup.Com Alt Kuruluşudur.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) MyBB.Com.TR'ye aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. MyBB.Com.TR sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.
teknoloji forumu , haber