Mybb Hakkında Soru ve Sorunlarız, Yardım ve Destek için MybbDepo external Adresini Ziyaret Ediniz.
Sponsor Reklam

duyuru Güncel Duyurular!
Güncel MyBB Dökümanları.. Güncel + Orijinal MyBB Sürümleri..
bilgi mybb

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
[1.6] Default Profil Plugin + Türkçe + [Yeni]
Eklenti 
MyBB için Varsayılan Üye Profili Eklentisi - (Yeni Sürüm + Türkçe)
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: Default Profil Plugin
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: DennisTT & Conor Calby
Çevirmen Türkçe Çeviri: xpserkan
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: 2.0
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.6.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Eklenti, Otomatik olarak, yeni, kayıt olan üyelere, sizin belirlediginiz avatar, imza vb. gibi kısaca kullanıcı profilini ayarlamanızı sağlar.
Kurulum-İnstall-Paket Eklenti Kurulumu:
1)- Ekteki dosyayı rardan çıkarın.
2)- Ftp-upload klasörünün içinde dosyaları olduğu gibi forumun kurulu olduğu ana dizine, (root) yükleyin.
3)- Admin paneli Sağ Ok Plugin Yönetiminden Aktif Edin.
4)- Admin paneli Sağ Ok Eklenti ayarlarından, gerekli ayarları kendinize göre yapınız.

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:
99380585281759532712.png
(MyBB Varsayılan Profil Eklentisi Ayarları)

Kaynak:
Kod:
http://community.mybb.com/thread-88294.html

Rar Şifresi: mybb.com.tr

Ek Dosyalar
.rar   Default_Profil_Plugin.rar (Dosya Boyutu: 11.77 KB / İndirme Sayısı: 1,142)
Bağış yapmak ister misin?
[email protected]
Ara
rar daki images ve inc ana dizine gönderdim ama admin kp > eklentilerde gözükmüyor?
Ara
Hocam muhtemelen yanlış bir işlem yapmış olmalısınız, dosyaların doğru yere yüklendiğinden emin olunuz..
[email protected]
Ara
Aşağıdaki resim 1deki klasörleri resim 2de işaretlediğim yerlere atıyorum yanlış mı acaba?

16322504980273543944.jpg

69471776811087840883.jpg
Ara
Doğru yüklemişsiniz, Admin paneli / plugin yönetimide çıkmıyor mu şimdi ? Çıkması gerekiyor ..
[email protected]
Ara
Çıkmıyor Kafası Karışmış Eklentilerde çıkması gerekiyor değil mi?

Sonunda buda oldu inc klasörünün içinde ayrı bir inc / plugins olduğu için gözükmüyormuş
Ara
Arkadaşlar ben bunu yükledim çalışıyor ancak şöyle bir sorunum var resimde en altta olan Postbit stili ayarını evet veya hayır yapsamda konular yatay olarak çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim. pro paket v2 kullanıyorum.

99380585281759532712.png
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Eklenti [1.6] Admin'e Özel Mesaj Takibi Plugin - Türkçe xpserkan 26 40,629 23.04.2012, Saat: 19:26
Son Yorum: By Kaiba

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© 2009-2018 MyBB.Com.TR Internet Hizmetleri, MyBBGrup.Com Alt Kuruluşudur.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) MyBB.Com.TR'ye aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. MyBB.Com.TR sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.
teknoloji forumu , haber