Mybb Hakkında Soru ve Sorunlarız, Yardım ve Destek için MybbDepo external Adresini Ziyaret Ediniz.
Sponsor Reklam

duyuru Güncel Duyurular!
Güncel MyBB Dökümanları.. Güncel + Orijinal MyBB Sürümleri..
bilgi mybb

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Adsense Reklamları Çıkmıyor
Arkadaşlar Sitemde Tema Değiştirdim Adsense Reklamları Çıkmamaya Başladı, Sitemde Üst Bölümde İstatikler Kutusunun Altında ve Alt Bölümde Facebook Hayran Sayfamızın İçin ve Mesajların İçinde Çıkıyordu, Acaba Adsense de Mi Sorun Var, Sitesinde Adsense Kullanan Arkadaşlar Yazabilirlermi Sitenizdekiler Çalışıyormu ? Çözüm Nedir ? ( rasuleselam.com/index.php )
Ara
reklam gözüküyor şu anda problemi anlayamadım
Ara
Dün Ativürüs Programını Nod32 4 Yükledim Değiştirdim Ondan Olabilir Tarayıcıdan Desem Expolorer den Bakıyorum Yok, Google Chorome de Aynı, Kullandıgım Tarayıcı Mozilla Hiçbirinde de Görünmüyor ?
Ara
hangi temada cıkmıyor reklamlar? reklamları direk şablonlara mı kodladınız yoksa eklen ti mi?
Ara
Reklamları Eklentiye Yerleştirdim Yukarda Gelişmiş İstatistikler Var Onun Altında Html Kullanılan Bölüm Var Biri Onun İçinde Alttaki Anasayfa da Reklam Eklentisinin İçinde Mesaj İçeriğinde ki de İlk Mesajda Reklam Eklentisinde
Ara
tema değiştirdiğinizde eklentileri kaldırıp tekrar kurun
Ara
bir problem göremedim bende çıkıyor?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Soru-Sorun Yazılan Yorumlar Cıkmıyor? matracx 9 5,391 04.10.2011, Saat: 00:59
Son Yorum: xpserkan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© 2009-2019 MyBB.Com.TR Internet Hizmetleri, MyBBGrup.Com Alt Kuruluşudur.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) MyBB.Com.TR'ye aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. MyBB.Com.TR sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.
teknoloji forumu , haber