Mybb Hakkında Soru ve Sorunlarız, Yardım ve Destek için MybbDepo external Adresini Ziyaret Ediniz.
Sponsor Reklam

duyuru Güncel Duyurular!
Güncel MyBB Dökümanları.. Güncel + Orijinal MyBB Sürümleri..
bilgi mybb

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1.62/5 - 13 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 1.62/5 - 13 oy
Flatcast FCP Radyo + üyelik alma ve kurulumu
Öneri-Fikir 
Hımm Neydi Acaba ? ben en iyisi konu sahibini bulayım, bu işlerde en iyi anlayan o zaten,biraz sabredin bakalım neymiş sorun kendisi cevaplıcaktır.. Göz Kırp
MyBB.Com.TR Sağ Ok XpSerkan.Com Sağ Ok FB.Com/XpSerkan
Google: +MyBBGrup Sağ Ok FaceBook: #MyBBGrup Sağ Ok Twitter: @MyBBGrup Sağ Ok YouTube: ►MyBBGrup
MyBB Destek Sağ Ok MyBB Tema Sağ Ok MyBB Eklenti Sağ Ok MyBB Seo
≧◔◡◔≦ I Love You MyBB (>‿)
Ara
galiba sorunumun nedeni f5 protokolünü seçmemiş olmam. sorun çözüldü. fakat şimdi de forumdaki radyo sayfamda aynı anda iki yerden bağlanamssınız yazıyor. acaba rica etsem biri bakabilir mi Gülümseme şuan radyo çalışıyor. Gülümseme ses geliyo mu Gülümseme
Ara
geçen gün bende kurmak istedim sanırım adresi yanlış hatırlamışım
Ara
ya bende kuruyorumda şu anda 4üncü aşamadayım bende şifre geektiren yer çıkmıyor ilkinde kayıt oldum şifre yoktu belkide tarayıcıda sorun vardır dedim ama olmuyor
Ara
4'ci aşama değiniz yer burasımı ?

24o6176.jpg

tam olarak nerde takılıyorsunuz acaba ?
Bağış yapmak ister misin?
[email protected]
Ara
ben zamanında bir çok kee flatcastkurdum ama ildefa başıma böyle bişi geliyor sorunum şu falatcast kuruyordum ama ne gariptir ki üçüncü sayfa kadar yani gösterdiğiniz yrdeki yere kadar iyi gidiyor ama 4üncü sayfayı çıkarmıyor onun yerine zip kodlaması falan soruyor acaba tarayıcıdanmısır dedim başka tarayıcıla denedim olmuyor radyozz-gur-ce ile kayıt olmaya uğraşıyorum olmuyor sildim bende tek bitane kaldı oda gitmek bilmedi

adsz2aj.jpg

Ara
ordakileri google çeviri kullanarak türkçe karşılıklarına bakabilirsiniz, adres bilgileri istiyor sizden, ülke ve şehir yani..
Bağış yapmak ister misin?
[email protected]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Soru-Sorun [Soru] Flatcast Üyelik Alamıyorum, Neden? umut 6 27,941 28.03.2012, Saat: 22:55
Son Yorum: firarmc

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© 2009-2018 MyBB.Com.TR Internet Hizmetleri, MyBBGrup.Com Alt Kuruluşudur.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) MyBB.Com.TR'ye aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. MyBB.Com.TR sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.
teknoloji forumu , haber