Mybb Hakkında Soru ve Sorunlarız, Yardım ve Destek için MybbDepo external Adresini Ziyaret Ediniz.
Sponsor Reklam

duyuru Güncel Duyurular!
Güncel MyBB Dökümanları.. Güncel + Orijinal MyBB Sürümleri..
bilgi mybb

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
[1.6] Alt forum linkini degistirmek - (yardım)
Soru-Sorun 
Aslinda bu bir sorun degil sadece soru!

Simdi alt olarak actigim forumlarinlinkini degistirmek istiyorum fakat önceden kendimden emin olmak istedim...

Örnek:

Siteadi.com/alt olan linki siteadi.com/ust olarak degistirmek istiyorum.

Simdi

Google seo gibi önemli mybb eklentileride mevcut simdi nerelerden degisiklik yapmam gerekiyor.

Onay-Cevap Ftp panelinden Klasörün ismini degistirmem gerekiyor.
Onay-Cevap Admin panelinden Genel Konfigürasyon ayarlarindan yada settings.php
Onay-Cevap htaccess 'den ve robots.txt'den

Acaba daha nereler var?
Ara
Admin paneli forum ayarlarından / linkini değiştirmek istediğin forum veya alt forumun hemen sağ tarafındaki seçeneklerden / forum düzenleye tıkla ve açılan sayfadan az aşağı inersen forum linki diye bir seçenek göreceksin, istediğin şekilde ve istediğin sayfaya ordan link verebilirsin...
Bağış yapmak ister misin?
[email protected]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [Soru] forum karakterleri bozuldu Zeet 7 9,761 21.04.2012, Saat: 02:01
Son Yorum: xpserkan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© 2009-2019 MyBB.Com.TR Internet Hizmetleri, MyBBGrup.Com Alt Kuruluşudur.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) MyBB.Com.TR'ye aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. MyBB.Com.TR sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.
teknoloji forumu , haber