Mybb Hakkında Soru ve Sorunlarız, Yardım ve Destek için MybbDepo external Adresini Ziyaret Ediniz.
Sponsor Reklam

duyuru Güncel Duyurular!
Güncel MyBB Dökümanları.. Güncel + Orijinal MyBB Sürümleri..
bilgi mybb

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
[1.6] Acil Duyuru Plugin - Mesaj Sistemi eklenti | sınırsız duyuru Eklemek
(23.11.2010, Saat: 00:21)FaTaLCroSs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler.

Kodlu olanınıda sınırsız çoğaltabiliriz.
http://destek.mybbgrup.com/mybb-bant-sek...onusu.html

Evet haklısın ama onda hızlı 3 renk seçimi var aksi takdirde global'dan girip renk kodları ayarlamanız gerekiyor. Gülümseme
(23.11.2010, Saat: 00:31)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değişik ve hızlı bir duruyu sistemi gibi eklenti olmuş, kullanılabilir. Teşekkürler @yamanadnan*.
Ayrıca dosyalar konuya ek olarak ilave edilip, konu gerekli bölüme taşınmıştır..

teşekkür ederim sadece biraz bencil davranıp önce kendi işime gelen eklentilerle uğraşıyorum Gülümseme
Ara
güzel eklenti Gülümseme kodlarla uğraşmaktan bıkmıştım zaten Gülümseme
Ara
eklenti de utf8'de dil sorunu var , İ,q,ı ? olarak çıkıyor..

Düzeltilirse çok güzel olacak..
Ara
(01.12.2010, Saat: 19:55)yasinus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eklenti de utf8'de dil sorunu var , İ,q,ı ? olarak çıkıyor..

hayır, sorun eklentide değil. denendi.
örneğin benim sitemde de aynı sorun var UTF 8 değil sorun, sadece İ, Ö, Ş, ş çıkmıyor bende. Ama diğer bir sitede hepsi düzgün çıkıyor. Sorun baska, ama bulamadım. Kusura bakmayın, ben de böyle idare ediyorum çok fazla sorun olmuyor Utangaç
Ara
(01.12.2010, Saat: 19:55)yasinus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eklenti de utf8'de dil sorunu var , İ,q,ı ? olarak çıkıyor..

Admin paneli / araçlar & bakımdan / UTF-8 dönüştürmeye gir orda liste çıkacaktır o listeden eklentiyi bul ver dönüştüre tıkla düzelicektir..

xpserken'n bi konusunda gördüm Hmmm
Ara
onun yerine sen eklentiyi düzenlesen daha iyi olur Göz Kırp
Ara
(07.12.2010, Saat: 23:26)yasinus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: onun yerine sen eklentiyi düzenlesen daha iyi olur Göz Kırp

anlatamadım sanırım, eklentinin kendisinde sorun, ben eklentiyi zaten düzenledim, eğer dediğim yere girip bakarsanız, sorun yokmus gibi görünen eklentilerin bir kaçında da sorun olduğunu anlarsınız. tam olarak neyle ilgili bilmiyorum, ancak çevirimle ilgilisi yok. Çevirdiğim eklenti arkadaşımın(*Oguzhan*) mybb'sinde sorunsuz çalışırken benimkinde sorun çıkardı. ve rastgele xpserkan'ın bir mesajında bu yolu gördüm, uyguladım, düzeldi. eğer çevirimle ilgili olsaydı tüm Türkçe Karakterlerde sorun olurdu. Ama siteden siteye değişiklik gösteriyor, bende örneğin sadece ş harfi çıkmazken diğer sitede ş çıkıyor, ama ü çıkmıyor.

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Eklenti [1.6] Duyuru Mesaj Çubuğu Plugin - Grup İzin Ayarlı xpserkan 9 50,559 22.04.2012, Saat: 19:36
Son Yorum: Machxx

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© 2009-2018 MyBB.Com.TR Internet Hizmetleri, MyBBGrup.Com Alt Kuruluşudur.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) MyBB.Com.TR'ye aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. MyBB.Com.TR sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.
teknoloji forumu , haber