Mybb Hakkında Soru ve Sorunlarız, Yardım ve Destek için MybbDepo external Adresini Ziyaret Ediniz.
Sponsor Reklam

duyuru Güncel Duyurular!
Güncel MyBB Dökümanları.. Güncel + Orijinal MyBB Sürümleri..
bilgi mybb

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
Moderatörler Mod kp'yi göremiyorlar
#1
Admin olarak hepsini ben görüyorum. Fakat başlıktada belirttiğim gibi moderatörlerde moderatör paneli görünmüyor. Şeker temayı kullanıyordum ama sürümü yükselttiğimizde tema sorun çıkardı. Bende farklı bir tema uyguladım. İlk başlarda hiçbir sorun yoktu ama yaklaşık 5 gündür moderatörler panellerini göremiyor. Lütfen bir yardım...

Ara
#2
Modaratör Dediğiniz Bölüm Yöneticisidir Bölüm Yöneticisi Yaparsınız Ve Ona Modaratör Rankını Verirsiniz O Bölmünmü Modaratörü Olur Konuları Düzenler Siler Vb.
Ara
#3
Biliyorum, Onları zaten yaptık. Daha önceden de aynı moderatörlerdi zaten. Bir değişim yapmadım mecburi tema dışında .. Renkleri hala aynı renk, izinleri hala aynı ama panel görüntülenemiyor onlarda. Önceden görünüyordu şimdi neden görünmüyor olabilir ?
Ara
#4
Şİmdi baktım Süper mod genel ayarlarına ve Moderasyon/Yönetim Seçenekleri kısmında moderatürdür, mod panelini görebilir seçeneği yok..
Ara
#5
Sorunu çözdüm!
AraKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© 2009-2018 MyBB.Com.TR Internet Hizmetleri, MyBBGrup.Com Alt Kuruluşudur.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) MyBB.Com.TR'ye aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. MyBB.Com.TR sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.
teknoloji forumu , haber