Mybb Hakkında Soru ve Sorunlarız, Yardım ve Destek için MybbDepo external Adresini Ziyaret Ediniz.
Sponsor Reklam

duyuru Güncel Duyurular!
Güncel MyBB Dökümanları.. Güncel + Orijinal MyBB Sürümleri..
bilgi mybb

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
[Soru] Yandex Mi Google Mı?
(19.04.2012, Saat: 17:56)Serhat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cracker ne demek istedigini anlamadım yandex e de google yaz google cıkar ne varki bunda? foto ile ne anlatmaya calıştın?

diyorum ki yandexe girmek için bile (en azından ben) google a yandex yazıp giriyorum. Hala neyin kafasını yaşıyoruz. Google'ın her türlü uygulamasında mükemmellik var. Ben Seviyorum Google 'ı.
Ara
Bunu düşünmüyorlar işte, google arkasında barınan yandex gelecekte nasıl lider olacak ? Hadi çıkın içinden şimdi, millet yandex girmek için ne yazıyor ? adres satırına mı yoksa google'a mı ? Sırıtmak => ''Alışmış kurdurmuştan Beterdir''
MyBB.Com.TR Sağ Ok XpSerkan.Com Sağ Ok FB.Com/XpSerkan
Google: +MyBBGrup Sağ Ok FaceBook: #MyBBGrup Sağ Ok Twitter: @MyBBGrup Sağ Ok YouTube: ►MyBBGrup
MyBB Destek Sağ Ok MyBB Tema Sağ Ok MyBB Eklenti Sağ Ok MyBB Seo
≧◔◡◔≦ I Love You MyBB (>‿)
Ara
Bunu Sorucak Kadar Gerizekalı Olduğunu Düşünemiyorum Tabiki Google Dede.
Ara
Ardaki index hızı farkına bakınız lütfen..!

Yandex Mi Google Mı?
Kod:
http://www.google.com.tr/#hl=tr&biw=1280&bih=849&sclient=psy-ab&q=Yandex+Mi+Google+M%C4%B1%3F&oq=Yandex+Mi+Google+M%C4%B1%3F&aq=f&aqi=&aql=&gs_nf=1&gs_l=hp.3...1662.1662.0.2714.1.1.0.0.0.0.781.781.6-1.1.0.g_8D3UHCUWo&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=4e0fb13ea5fd0156

Yandex Mi Google Mı?
Kod:
http://yandex.com.tr/yandsearch?text=Yandex+Mi+Google+M%C4%B1%3F&lr=11508

Bu fark bile yetiyor.. Yandex index yapmıyor bile doğru dürüst..
MyBB.Com.TR Sağ Ok XpSerkan.Com Sağ Ok FB.Com/XpSerkan
Google: +MyBBGrup Sağ Ok FaceBook: #MyBBGrup Sağ Ok Twitter: @MyBBGrup Sağ Ok YouTube: ►MyBBGrup
MyBB Destek Sağ Ok MyBB Tema Sağ Ok MyBB Eklenti Sağ Ok MyBB Seo
≧◔◡◔≦ I Love You MyBB (>‿)
Ara
(19.04.2012, Saat: 18:29)MadOneTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu Sorucak Kadar Gerizekalı Olduğunu Düşünemiyorum Tabiki Google Dede.

Lütfen saygı kuralları içinde tartışalım gerizekalı kelimesini çıkaralım

Yandexi sevmemin nedeni aradığım şeyi tam olarak onda bulmam.Yani google'de bir şey arıyorum garip garip makaleler çıkıyor ama yandexte o kelime yazan her sayfa çıkıyor böylece aradığımı buluyorum

Birde serkan kardeşim galiba bu site google webmaster araçları kullanıyor peki yandex metrica kullanıyor mu?
logo.png
Mybb için yaptığım eklentilere resme tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Mybb 1.8 Default Tema
Ara
(19.04.2012, Saat: 20:26)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birde serkan kardeşim galiba bu site google webmaster araçları kullanıyor peki yandex metrica kullanıyor mu?

mybb.com.tr , ''yandex metrica'' kullanmıyor hocam gerek duymadık yandex üzerinden pek arama yapılmaz diye.
Bağış yapmak ister misin?
[email protected]
Ara
tartışılması bile gereksiz diye düşünüyorum google varken yandex de neymiş Gülümseme
ferrarinin yanında tofaş gibi bir şey Gülümseme
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [Bilgi] Google Aramalarında Sitelerinizin Alt Bölümleri Nasıl Listelenir ? Owner 0 1,673 08.11.2011, Saat: 04:22
Son Yorum: Owner

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© 2009-2018 MyBB.Com.TR Internet Hizmetleri, MyBBGrup.Com Alt Kuruluşudur.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) MyBB.Com.TR'ye aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. MyBB.Com.TR sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.
teknoloji forumu , haber