Mybb Hakkında Soru ve Sorunlarız, Yardım ve Destek için MybbDepo external Adresini Ziyaret Ediniz.
Sponsor Reklam

duyuru Güncel Duyurular!
Güncel MyBB Dökümanları.. Güncel + Orijinal MyBB Sürümleri..
bilgi mybb

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
Rütbe Sistemi Hakkında ?
Soru-Sorun 
Merhaba arkadaşlar siteme yeni bir rütbe sistemi kurdum.Bu rütbe sistemiyle ilgili önerilerinizi almak istedim.Rütbeleri mümkün olduğunca çok tutmak istiyorum.Ekleyebileceğim veya yerini değiştirmem gereken rütbe varmı?Birde bu rütbeler için resim lazım bunları yapabilecek arkadaş varmı?
Bunlar rütbeler
30437765625766637785.jpg
Bunlarda kullanıcı gurupları
72546446172334443265.jpg
Ara
Konuyu açtığınız yere + konu başlığına + içeriğin tamamının büyük ve kalın yazı boyutu olmaması için dikkat edin..

Görende paylaşım yaptınız sanacaktı.. Kafası Karışmış

Konu düzenlenip + taşınmıştır..
Bağış yapmak ister misin?
[email protected]
Ara
Hocam kusra bakma ben bu tarz bir sistemi çok aradım arayan olursa kolay bulsun.Benim sorunumda kısa zamanda çözülsün istedim için oraya açtım.Konuyu taşıdığınız için teşekkürler.
Ara
Önerisi olan yok mu_?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [Soru] MYPS MyBB Para Sistemi Sorun ? Salvador 4 5,878 22.04.2012, Saat: 13:08
Son Yorum: Salvador

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
© 2009-2019 MyBB.Com.TR Internet Hizmetleri, MyBBGrup.Com Alt Kuruluşudur.

Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren tüm ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, (çözüm ortaklarının logoları ve yasal hakları hariç) MyBB.Com.TR'ye aittir.
Yazılı izin olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe, (Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.) kopyalanamaz ya da yayınlanamaz. MyBB.Com.TR sitesindeki içerik-ler 5070 sayılı kanun kapsamında dijital zaman damgasıyla ve DMCA tarafından korunmaktadır.
Tüm hakları, (insafiyet ile) saklıdır.
teknoloji forumu , haber