MyBB Destek Forumu
[Bilgi] Kayıt Ol Kısmında Resim Doğrulama Kodum Çalışmıyor ? - Baskı Önizleme

+- MyBB Destek Forumu (http://destek.mybb.com.tr)
+---- Konu Başlığı: [Bilgi] Kayıt Ol Kısmında Resim Doğrulama Kodum Çalışmıyor ? (/showthread.php?tid=6197)

Kayıt Ol Kısmında Resim Doğrulama Kodum Çalışmıyor ? - Owner - 11.09.2011

MyBB Forumumda Kayıt Olurken Resim Doğrulama Kodum Gözükmüyor ?

Çözüm Yolları :

Admin KP Sağ Ok Ayarlar Sağ Ok Genel Yapılandırma Ayarları Sağ Ok Captcha Güvenlik Kodu Kullanılsınmı ? - Evet

---

Ftp adresimize giriyoruz. Forumumuzun kurulu olduğu alana gelerek captcha.php dosyasını bilgisayarımıza indiriyoruz. Sorun teşkil etmemesine adına yedeğimizi alıyoruz. Ardından bu dosyayı FTP adresimizden siliyoruz. Sürümümüze uygun olan kurulum dosyalarını bulduktan sonra captcha.php dosyasını forumumuzun kurulu olduğu yere tekrar yolluyoruz. Yani orjinal halini atmış oluyoruz. İşlemimiz tamamlanmıştır.

---

Cvp: Kayıt Ol Kısmında Resim Doğrulama Kodum Çalışmıyor ? - BlackCat - 11.09.2011

Çok güzel bir çözüm yöntemi Sarp. birçok kişi capchta kodu çıkmamasından şikayetçiydi. Bunuda çözmüş olduk Göz Kırp

Cvp: Kayıt Ol Kısmında Resim Doğrulama Kodum Çalışmıyor ? - Owner - 13.09.2011

(11.09.2011, Saat: 17:49)BlackCat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir çözüm yöntemi Sarp. birçok kişi capchta kodu çıkmamasından şikayetçiydi. Bunuda çözmüş olduk Göz Kırp

Teşekkür ederim. Ayrıca bu işlemleri yaptığı halde gözükmüyorsa eğer sunucusu desteklemiyor demektir.