MyBB Destek Forumu
Kullanıcı Paneli ve Bottom Menüyü Değiştirmek İstiyorum - Baskı Önizleme

+- MyBB Destek Forumu (http://destek.mybb.com.tr)
+---- Konu Başlığı: Kullanıcı Paneli ve Bottom Menüyü Değiştirmek İstiyorum (/showthread.php?tid=618)

Sayfalar: 1 2

Kullanıcı Paneli ve Bottom Menüyü Değiştirmek İstiyorum - BeLe$C! - 16.04.2010

arkadaşlar mybb de giriş yapınca profil menusu geliyoya burayı

2882.jpg

birde şu en alta menu varya orayı değişmek istiyorum.

2890.jpg

işte bunlar yardımcı olursanız sevinirim

Cvp: Kullanıcı Paneli ve Bottom Menüyü Değiştirmek İstiyorum - xpserkan - 16.04.2010

Kullanıcı paneli-(menüsü) için alttaki resimde göstermiş olduğum şablonlardan değişiklik yapabilirsiniz..

Ekran Görüntüsü:
20zdz5w.jpg
(Header Şablonları)

Diğer yani forumun altındeki diğer sorunuz için ise:

menü değişikliğini index sablonlarından / index_boardstats şablonuna giriniz alttaki resimde göstermiş olduğunuz menüyü orda görüceksiniz..

Cvp: Kullanıcı Paneli ve Bottom Menüyü Değiştirmek İstiyorum - whturk - 16.04.2010

bana da lazımdıSırıtmak iyi olmuş teşekkür ettim

Cvp: Kullanıcı Paneli ve Bottom Menüyü Değiştirmek İstiyorum - BeLe$C! - 17.04.2010

serkan sende olmasan bize kin yardımcı olcak cok saol SırıtmakSırıtmakSırıtmak

Cvp: Kullanıcı Paneli ve Bottom Menüyü Değiştirmek İstiyorum - xpserkan - 17.04.2010

Rica ederim, görevimiz...
Bu arada gobal.css den #panel'i bulunuz ordan da renk ayarlarını vs. yapabilirsiniz..

Cvp: Kullanıcı Paneli ve Bottom Menüyü Değiştirmek İstiyorum - BeLe$C! - 17.04.2010

serkan bunları bir tane örnekle belirtebilirmsin isin yoksa ?

Cvp: Kullanıcı Paneli ve Bottom Menüyü Değiştirmek İstiyorum - xpserkan - 17.04.2010

Tabiki örnek gösterebilirim,yanlız bana tam olarak ne yapmak istediğini yazabilirsen daha güzel açıklamalı örnek sunabilirim sana,mesela ''kullanıcı paneli''ni ele alalım burda ne yapmak istiyorsunuz?