MyBB Destek Forumu
[Öneri] Afrika Açlık Savaşı - Yardım Eli Uzatmak İster Misin ? - Baskı Önizleme

+- MyBB Destek Forumu (http://destek.mybb.com.tr)
+---- Konu Başlığı: [Öneri] Afrika Açlık Savaşı - Yardım Eli Uzatmak İster Misin ? (/showthread.php?tid=5369)

Sayfalar: 1 2

Afrika Açlık Savaşı - Yardım Eli Uzatmak İster Misin ? - SquaL - 13.08.2011

Afrika Açlık Savaşı - Yardım Eli Uzatmak İster Misin ?

Evet ForumDakik Ailesi Olarak Bu Konuya Sessiz Kalmak İstemedık

Elimizden Ne Geliyorsa Yapmaya Hazırız Ve ForumDakik.com Ailesine Özel Bir Slayt Gösteri Yaptık Umarım Beğenirsiniz.]

Unutmayın.Yarın Bız O Durumda Olmayacağımız Ne Malum. Yardımlarınızı Eksık Etmeyin

Cvp: Afrika Açlık Savaşı - Yardım Eli Uzatmak İster Misin ? - S.G - 13.08.2011

Teşekkürler semih, gerçekten çok anlamlı bir slayt olmuş. Ben gerekli mesajı gönderdim.

Arkadaşlar aranızda yardım etmek isteyenler varsa eğer ACLIK yazıp 5777 ye mesaj atıyorsunuz..

Tekrar teşekkürler semih, hepimiz aynı duruma düşebiliriz, ALLAH yardımcılıları olsun..

Cvp: Afrika Açlık Savaşı - Yardım Eli Uzatmak İster Misin ? - SquaL - 13.08.2011

Duyarlılık için sağolasın Sinan abi. Bizde selim ile birlikte elimizden geldiğince yardım yollamaya calısıcaz. Diğer arkadaşlardanda kardeşlerimiz için yardım bekliyoruz.

Cvp: Afrika Açlık Savaşı - Yardım Eli Uzatmak İster Misin ? - msy - 13.08.2011

güzel bir içerik olmuş eywallah. Allah yardımcıları olsun İnşallah. Bizleri de açlıkla daha doğrusu hiç bir inananı açlıkla sınamasın Rabbim.

Cvp: Afrika Açlık Savaşı - Yardım Eli Uzatmak İster Misin ? - SquaL - 13.08.2011

(13.08.2011, Saat: 02:25)msy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzel bir içerik olmuş eywallah. Allah yardımcıları olsun İnşallah. Bizleri de açlıkla daha doğrusu hiç bir inananı açlıkla sınamasın Rabbim.

Amin hocam.

Cvp: Afrika Açlık Savaşı - Yardım Eli Uzatmak İster Misin ? - S.G - 13.08.2011

Konuyu facebook sayfamıza yolladım semih, umarım ordan gelenlerde duyarllık gösterir..

(13.08.2011, Saat: 02:30)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu facebook sayfamıza yolladım semih, umarım ordan gelenlerde duyarllık gösterir..

Teşekkürler abi.İnşALLAH