MyBB Destek Forumu
Rap Sitesi için Mp3 Müzikleri Nasıl Yükleyebilirim - Baskı Önizleme

+- MyBB Destek Forumu (http://destek.mybb.com.tr)
+--- Konu Başlığı: Rap Sitesi için Mp3 Müzikleri Nasıl Yükleyebilirim (/showthread.php?tid=501)

Sayfalar: 1 2

Rap Sitesi için Mp3 Müzikleri Nasıl Yükleyebilirim - RebeL - 15.03.2010

Arkadaşlar rap sitesi yapabilirim yanlız müzikleri hangi siteye yükleyip sonra sitemde dinletebilirim hem play list şeklinde hem istersem tek tek olarak nsl dinletebilceğim bir imkan varmı off ya Üzgün portalda ve forumda da dinletebileceğim kendi hostumuza atsak olmaz host alanı yetmez ondan dışarı yukleyip ordan dinletebileceğimiz bi yer arıyorum video olsa biliyorumda mp3 hiç denemedim bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum .

Cvp: Rap Sitesi için Mp3 Müzikleri Nasıl Yükleyebilirim - ALeeNN - 15.03.2010

fizy.com/ adresinde o kadar müzik varki, ninemden kalan müzikler bile var işte orda istediğin rap müziklerinini linklerini bir liste yaparsın ve bir playerin içine gömersin. Kullanıcılar senin sitende o playerdaki listeden istedikleri müziklere tıklarlar ve dinlerler. Linkleri de müzik listesinindeki şarkı isimlerinin altına oturttunmu dinleyenler fizy'den dinlediklerini anlamazlar bile ve senin de istemediğin kadar arşivin olur Sırıtmak Sanırım anlatmak istediğimi anlatabildim.

Cvp: Rap Sitesi için Mp3 Müzikleri Nasıl Yükleyebilirim - RebeL - 15.03.2010

cok sağol ama sen beni anlamadın rap sitesi derken yeğenim için kendi beste yapıp sölüyor kendi çalışmalarını koyacak ona göre site açıcaz ona kendi yaptıgı rap müziği nasıl kendi sitesinde dinltebileceğiz gerek forum gerek portalda olsun her müziği hosta atsa yetmez host yetmez yokmu mp3 için site oraya yukleyip ordaki linki alıp sitesinde dinletsin ya mesela video olarak düşün millet videoları youtube vs video upload siteleri var atıyor youtubeye ordan kendi sitesine atıp izletebiliyor demi buda aynen böle olucak ama mp3 olucak sadece hem tek parça oalrak hemde play list şeklinde olucak tarzda dinletebilecek anlatabildimmi acaba sorunu öyle site varmı yokmu bilmiyorum arama yaptım googleden bulamadım malesef Üzgün

Cvp: Rap Sitesi için Mp3 Müzikleri Nasıl Yükleyebilirim - ALeeNN - 15.03.2010

Hım anladım o iş beni aşar kusura bakma...

Hmm çok sağol yinede anlayan biri olursa yardımlarını bekliyorum Üzgün

Cvp: Rap Sitesi için Mp3 Müzikleri Nasıl Yükleyebilirim - xpserkan - 15.03.2010

Alttaki link'ten ilgili siteye ulaş,istediğin kadar liste var orda ayrıca açıklamada yapılmış eminim çok işine yarıcaktır.

Mp3-Müzik Upload Siteleri Listesi:
Kod:
http://www.pcnet.com.tr/forum/internet-ag-ve-guvenlik/155188-upload-siteleri-buyrun.html

sağol paylaşım için xpserken ama ben bunların hepsine baktım yok başkada baktım googlede 1 tane buldum ama playlist şeklinde nasıl yapacağız acaba url alıp playlist yapıştırmamız lazım şimdi mp3 play list lazım eklenti