MyBB Destek Forumu
Googlede Çıkan Sloganı Nasıl Değiştirebilirim - 2 - Baskı Önizleme

+- MyBB Destek Forumu (http://destek.mybb.com.tr)
+--- Konu Başlığı: Googlede Çıkan Sloganı Nasıl Değiştirebilirim - 2 (/showthread.php?tid=2724)

Sayfalar: 1 2 3

Googlede Çıkan Sloganı Nasıl Değiştirebilirim - 2 - La Mekan - 18.02.2011

Arkadaşlar Bu Konuyu Dünde Açtım Ama Sorunum Hala Çözülmüş Değil, Bu da Sitemde Hit Kaybına Neden Oluyor.. İndex Dosyasında da Arkadaşların Değiştir Dedikleri Yerleri Değiştirdim Yine Aynı...Sorunum Şu Googlede Sitemin Sloganı İsteğim Şekilde Çıkmıyor, Önceden Google Çıkan Sloganımda Problem Yoktu Siteme İndex Ekledikten Sonra, Googlede ki Site Sloganım Değişti, İndex teki Linklerin İsimleri Çıkmaya Başladı,Genel Konfigrasyon Ayarlarından Yapıyorum Değişmiyor, Google Sloganımı Nasıl Ayarlayabilirim, Başka Bir Yöntemi Varmı ?

84736750.jpg

İndexteki Linkler Googlede Çıkıyor.

Ben İstiyorum ki Orada Şu Çıksın
Alıntı:Rasule Selam -Zengin içerikli İslami Forum Sitesi,İslami Forum, Dini Forum, İslami Site, Dini Site,İslami Sohbet,İslami Radyo, İlahi Sözleri,İbretlik Hikayeler,İslami Download,Sohbet Hocaları,Kutsal Mekanlar

İndex Dosyasında Değiştirdiğim Yeler Doğrumu Acaba ?

Kod:
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />
<title>Rasuleselam</title>
<meta name="keywords" content="Rasuleselam.com - Ümmetin Buluştuğu Nokta" />
<meta name="description" content="Rasule Selam -Zengin içerikli İslami Forum Sitesi,İslami Forum, Dini Forum, İslami Site, Dini Site,İslami Sohbet,İslami Radyo, İlahi Sözleri,İbretlik Hikayeler,İslami Download,Sohbet Hocaları,Kutsal Mekanlar," />
<link href="templatemo_style.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<link href="css/jquery.ennui.contentslider.css" rel="stylesheet" type="text/css" media="screen,projection" />
<script language="javascript" type="text/javascript">
function clearText(field)
{
    if (field.defaultValue == field.value) field.value = '';
    else if (field.value == '') field.value = field.defaultValue;
}
</script>
</head>
<body>
<div id="templatemo_site_title_bar_wrapper">
    <div id="templatemo_site_title_bar">
        <div id="site_title">
            <h1><a href="http://www.rasuleselam.com/index.php">RASULESELAM.COM<span>Ümmetin Buluştuğu Nokta</span></a></h1>

Cvp: Googlede Çıkan Sloganı Nasıl Değiştirebilirim - 2 - StaRFoX - 18.02.2011

Yanlış Yeri Değiştirmişsiniz Title Lerin olduğu Kısmı Değiştirin 1 hafta Kadar bekleyin Anca Değişir.
Ayrıca Hitman Beni Msn Ye Ekle Sana Ücretli Bi islami tema Bagıslıyım Gerekenlerii msnde Konusalım.

Cvp: Googlede Çıkan Sloganı Nasıl Değiştirebilirim - 2 - xpserkan - 18.02.2011

Yeni konu açmak yerine, diğer konudan bu soruyu sormanız daha mantıklı olurdu, eğer konu kapalı ise rapor ederek tekrar açtırabilirdiniz bize doğrumudur ?

Bu söylediklerimi sizlerde kendi sitelerinizde uygulayın, bunun amacı hem boş yere kirlilik olmasını önlemek, hemde aynı konunun kopyasını tekrar açmayı engellemektir.
kopya konular spam olarak damgalanıyor bilginize..

Cevaba gelecek olursak: yapmış olduğunuz düzenleme yanlıştır.

(18.02.2011, Saat: 02:16)StaRFoX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca Hitman Beni Msn Ye Ekle Sana Ücretli Bi islami tema Bagıslıyım Gerekenlerii msnde Konusalım.

İslami tema için ücret taleb etmeniz çok yanlış diyorum.

Cvp: Googlede Çıkan Sloganı Nasıl Değiştirebilirim - 2 - La Mekan - 18.02.2011

Özürdilerim Serkan Abi Diğer Konu Kilitli Olduğu İçin Buraya Açtım Abi Bu Konuyu Silebilirsin

(18.02.2011, Saat: 02:34)hitmans58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özürdilerim Serkan Abi Diğer Konu Kilitli Olduğu İçin Buraya Açtım Abi Bu Konuyu Silebilirsin

Açılan konu artık silinmeyecektir, bundan sonraki konularda biraz daha dikkatli olalım.

Sorununuzu çözmeye çalışalım,

Siz şimdi google'da görünen ismin nasıl olmasını istiyorsunuz ayrıca slogan yani açıklamanın nasıl çıkmasını istiyorsunuz ?
Bunların yazın , gerekli kodları düzenleyip verelim..

Cvp: Googlede Çıkan Sloganı Nasıl Değiştirebilirim - 2 - La Mekan - 18.02.2011

Kod:
<meta name="keywords" content="Rasuleselam.com - Ümmetin Buluştuğu Nokta" />
<meta name="description" content="Rasule Selam -Zengin içerikli İslami Forum Sitesi,İslami Forum, Dini Forum, İslami Site, Dini Site,İslami Sohbet,İslami Radyo, İlahi Sözleri,İbretlik Hikayeler,İslami Download,Sohbet Hocaları,Kutsal Mekanlar," />

Çıkacak Slogan

Kod:
Rasule Selam - Zengin içerikli İslami Forum Sitesi,İslami Forum, Dini Forum, İslami Site, Dini Site,İslami Sohbet,İslami Radyo, İlahi Sözleri,İbretlik Hikayeler,İslami Download,Sohbet Hocaları,Kutsal Mekanlar

Buyrun bu şekilde kullanabilirsiniz, anahtar kelimelerinizi eklemeyi unutmayınız.

Kod:
<meta name="keywords" content="Buraya sitenizli ilgili anahtar kelimeleri giriniz" />

Ayrıca bu düzenlemeyi yaptığınızda, en geç 1 haftaya google'a yansıyacaktır bilginiz olsun, hemen değişmez yani.