MyBB Destek Forumu
[1.6] Siteme nasıl üye toplarım - Baskı Önizleme

+- MyBB Destek Forumu (http://destek.mybb.com.tr)
+--- Konu Başlığı: [1.6] Siteme nasıl üye toplarım (/showthread.php?tid=10571)

Sayfalar: 1 2 3

Siteme nasıl üye toplarım - bloodysawas - 07.02.2012

arkadaşlar ben bi .tk site aldim 2 gün oldu ama hiç üye toplayamadım bi yardım edermisiniz nasil üyé toplarim siteme

Kod:
www.infomacera.tk

Edit: Linklerinizi code tagları içinde ekleyiniz. / weqale

Cvp: Siteme nasıl üye toplarîm - konuk - 07.02.2012

Aynen bende arıyorum.

Cvp: Siteme nasıl üye toplarîm - WampiR - 07.02.2012

kendinize özgü konular açın ziyaretçilere linkleri gizleyin çabucak üye toplarsınız

en önemliside

SABIR ve AZİM

Cvp: Siteme nasıl üye toplarîm - W.E.D. - 07.02.2012

Siteyi açmadan önce çevre edinin kendinize. Benim yaklaşık 400 kişilik bir arkadaş çevrem vardı. Hepsi bilgisayardaki sorunlarına yardımcı olduğum arkadaşlar. Sitemi kurduğumu duyduklarında siteme gelip, bana yardımcı oldular. 2-3 hafta onların sayesinde hızlı geliştik. Sonra yaz tatili bitti ve okulları başladı, hepsi dağıldı haliyle Sırıtmak

Cvp: Siteme nasıl üye toplarîm - grdiyan - 07.02.2012

İçi bomboş bir foruma kim, neden üye olsun??

Zaten genel forumları artık unutun arkadaşlar. Sıkı bir ekibiniz yok ise, senesi dolmadan kapatırsınız.
Özel bir konuya hitap eden bir forum düşünüp, onun üstünde çalışmanızı tavsiye ederim.

Cvp: Siteme nasıl üye toplarîm - WampiR - 07.02.2012

(07.02.2012, Saat: 19:07)grdiyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçi bomboş bir foruma kim, neden üye olsun??

Zaten genel forumları artık unutun arkadaşlar. Sıkı bir ekibiniz yok ise, senesi dolmadan kapatırsınız.
Özel bir konuya hitap eden bir forum düşünüp, onun üstünde çalışmanızı tavsiye ederim.

bencede genel forumlar tutmaz özel bir kesime hitab etmen gerekir yani en iyi bildiğin konu hakkında forum açmanı tavsiye ederim

Cvp: Siteme nasıl üye toplarîm - bloodysawas - 07.02.2012

(07.02.2012, Saat: 19:15)WampiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07.02.2012, Saat: 19:07)grdiyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçi bomboş bir foruma kim, neden üye olsun??

bencede genel forumlar tutmaz özel bir kesime hitab etmen gerekir yani en iyi bildiğin konu hakkında forum açmanı tavsiye ederim

Yani demek istediginiz yeni bir alan adı sitenin ismi ne olsun örnek olarak
Sıkıyorumm
Kod:
www.temamybb.tk
?