MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Eklenti Eklemek FTP yi doldurur mu?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar şimdi Premium üyeliğim yok upload sitelerinde bu nedenle indirilen bir dosyayı konu açarken Eklenti olarak eklesem yani konu açma yerinden dosya seç diyerek eklenti olarak yüklesem FTP yi doldurur mu yani Web Alanım 1 GB o nedenle soruyorum.

Neydi Acaba ?
Sonuçta sunucuya yüklüyorsun , muhakkak ftp'den yer kaplar.

Alternatif olarak bunu kullanabilirsiniz.Küçük boyutlu dosyalarda sorun yaratacağını zannetmiyorum.
(06.01.2012, Saat: 19:41)weqale Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sonuçta sunucuya yüklüyorsun , muhakkak ftp'den yer kaplar.

Alternatif olarak bunu kullanabilirsiniz.Küçük boyutlu dosyalarda sorun yaratacağını zannetmiyorum.

Teşekkürler büyük dosyalarda yüklüyoruz yani çözüm yolu Premium satın almak

Hocam premium satın almak yerine daha geniş kapsamlı bir hosting paketi satın almanız mantıklı olur kanımca.. Öneri-Fikir Sonuçta premium hesap bile almış olsanız o linkler er yada geç kırılacaktır. Fakat size yetecek büyüklükte bir hosting paketi/alanı satın alsanız, linkler siz silmediğiniz sürece silinmeyecektir..

Örnek olarak, sponsor firmamızda ''Profesyonel Plan'' paketi ile tüm sıkıntılarınıza çözüm bulabilirsiniz..

(06.01.2012, Saat: 19:48)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam premium satın almak yerine daha geniş kapsamlı bir hosting paketi satın almanız mantıklı olur kanımca.. Öneri-Fikir Sonuçta premium hesap bile almış olsanız o linkler er yada geç kırılacaktır. Fakat size yetecek büyüklükte bir hosting paketi/alanı satın alsanız, linkler siz silmediğiniz sürece silinmeyecektir..

Örnek olarak, sponsor firmamızda ''Profesyonel Plan'' paketi ile tüm sıkıntılarınıza çözüm bulabilirsiniz..

Anladım teşekkürler Gülümseme