MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yeni yüklediğim Tema'da İnternet explorer hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yeni yüklediğim tema Mozilla firefox'da sorunsuz çalışırken İnternet explorer'de bazı hatalar veriyor.
Bu temayı mozillada uyumlu olduğu gibi, İnternet expolerer'de nasıl uyumlu hale getirebilirim.

1.Sorun: Mozillada You Tube videoları editöre sorunsuz ekleyerek paylaşıma sunarken, İnternet explorer'de 1. Resimde gösterdiğim gibi
Video linki editöre eklenmiyor.
2. Sorun: İnternet explorer ile 2. Resimdeki Headerin üzerinde ve profil alanında işaretlediğim hatalar görünürken, Mozillada bunlar görünmüyor.
3. Sorun: Mozillada Resimli Manşet Alanındaki resimler Sağa sola kayarken, İnternet explorer'de olduğu yerde kıpırdama'dan sabit kalıyor.

98070011672373887672.jpg

92389794658146912962.jpg

2.ci resimdeki
1.madde Orada bir resim var ama bulamadım sanırım "logo"
2.madde postbit oku yok
pro paket sitili postbiti indirip dosyanıza atınız "images/postbit" içine atınız
dikkat:eksik olan dosya sadece "ok"

Mozilla resimi öyle çarpı ile göstermez ama crome,internet explorer gösterir.....
Teşekkürler. Hocam peki 1. madde'deki explorerden video yukleme sorununu nasıl çözebilirim
(30.12.2011, Saat: 22:52)firarmc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler. Hocam peki 1. madde'deki explorerden video yukleme sorununu nasıl çözebilirim

cromede sağlam ama internet explorer sorun çıkartıyor onu kodlardan bir şey yapcaksın "Headerinclude Şablonlar" kodlarından "video_youtube_embed" de bir hata olabilir...
by_online arkadaşımıza çok teşekkur ediyorum.
Sayesinde 2. maddedeki sorun çözüldü fakat temada biraz hatalar var gibi tüm tarayıcılara uyumlu olarak çalışmıyor.
Şuan hala 1. ve 3. maddede'ki sıkıntılar devam ediyor.
Temanızı güncellemeyi deneyin..

Hocam Oradaki güncellemeyi yapmayı denedim fakat
forumdisplay_threadlist
index_boardstats
showthread
Dosyalarında oradaki anlatıma göre eski ve yeni kodlarda uyuşma olmuyor.

Headerinclude
online_today
Bu 2 dosyada zaten ordaki anlatıma göre güncellenmiş.