MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Özel Mesaj Gönderen Üyelerimiz [Okuyunuz]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Değerli üyelerimiz,

Sizlere yardımcı olmak amacındayım ve bundan dolayı bazı sorunlarınız veya tema istekleriniz için özel mesaj atmaktasınız yada ben konu içerisinde sorununuz çözülsün diye istemekteyim..

Fakat genellikle bir sorun var biliyorsunuz sitemiz içerisinde Özel Mesaj Kotası var ve bu kota %100 dolduğunda sizlere geri dönüş yapamamaktayım.

Lütfen Özel Mesaj Kotanız dolduğunda eski mesajlarınızı siliniz böylece sizin soru ve sorunlarınızla daha sağlıklı bir şekilde ilgilenebilirim..

Not: Kotanın düşmesi için sildiğiniz Özel Mesajlarınızı lütfen Çöp Kutusundan da silmeyi unutmayınız.

Bu konuyu unutan veya bilmeyenler olabilir aynı sorunu benim haricimde yaşayan kullanıcı(lar) olabilir.. Özel Mesaj Kota hususunu lütfen dikkate alalım..

Saygılarımla,
Sapan.

Melek
Benimki boş
(24.12.2011, Saat: 23:17)ertackaracan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benimki boş

Hayır efendim aşağıdaki hatayı alıyorum.

Lütfen Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Hataları Düzeltin:
  • ertackaracan nickli Kullanının Özel mesaj kotası dolduğundan, mesajınınız gönderilemiyor.

Ayrıca hazır yeri gelmişken, özel mesaj ile ilgili Madde 21. kuralarını hatırlatalım.. Öneri-Fikir