MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anasayfa Konu & Mesaj Sayılarını Gölgeli Yapmak - [Ders]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MyBB için Anasayfadaki Konu & Mesaj Sayılarını CSS ile Gölgeli Yapmak - [Ders]

Kullandığınız temanın / Global.css kalıplarından / Gelişmiş düzenlemeye girip en sona şu kodu ekleyin..

PHP Kod:
#kontur { color: #000000; text-shadow: 1px 2px 2px #215b87; font-size: 13px;} 

Daha sonra tekrar kullandığınız temanın / Forum bit şablonlarından / forumbit_depth2_forum şablonuna girip şu kodları bulun:

Kod:
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>
<td class="{$bgcolor}" valign="top" align="center" style="white-space: nowrap">{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>

Aşağıdaki kodlarla değişin:
Kod:
<td class="{$bgcolor}" valign="middle" align="center" style="white-space: nowrap"><div id="kontur">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</div></td>
<td class="{$bgcolor}" valign="middle" align="center" style="white-space: nowrap"><div id="kontur">{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</div></td>

Sonuç:
98325538016839813499.png

Not: Kodları şablona yapıştırmadan önce, not.txt içine kaydetmeyi unutmayınız. Öneri-Fikir
Teşekkürler hocam
Rica ederim güle güle kullanın.
Teşekkürler sinan yine herkesin merak ettiği bir konuydu
hocam gölge kodları Internet Explorerda çalışmıyor m yoksa benim tarayıcıda mı sorun var?
Hocam İE'nin şimdiye kadar neyi doğru dürüst çalıştırdığını gördünüz ki. Evet İE uyumlu değil kodlar.. İE tasarım düşmanıdır..
aynen katılıyorum hocam.hiç sevmedim ieyi zaten.mozilla kullanıyorum şuan.oda son sürümde sanki bozdu kendini hep hata veriyor.eski sürümleri daha stabil çalışıyordu sanki.
Sayfalar: 1 2