MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: İlk Açılış Değişikliği Hakkında Kafama Takılan Önemli Soru
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar sitemin ilk giriş sayfasını worpress tabanlı bir blog oluştursun diyorum. Wordpressi kurdum Subdomaine
Kod:
portal.androiddevelopers-tr.com
olarak fakat hta access kullanarak ilk açılış sayfam yapamadım. Birde aklıma takılan ben bunu açılış sayfam yaparsam seoda bir bozulma falan olur mu yani link yapımda vs. Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Teşekkürler
Bu kod ile yapabilirsin. Kendine göre ayarla.
Kod:
DirectoryIndex giris.html
(19.12.2011, Saat: 11:04)LiBeRtY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu kod ile yapabilirsin. Kendine göre ayarla.
Kod:
DirectoryIndex giris.html

Hocam bu kod yanlış + bunun doğru olanınıda denedim olmuyor doğru olanı
Kod:
DirectoryIndex portal.php index.php
fakat benim yönlendirmem subdomaine olduğu için yani ftp ve veritabanı değiştiği için yönlendirme olmuyor. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ben şu şekilde denedim acaba hata mı yaptım :
Kod:
DirectoryIndex  http://portal.androiddevelopers-tr.com index.php
İsterseniz şöyle bir yol izleyebilirsiniz :

http://destek.mybb.com.tr/mybb-wordpress...onusu.html
Hocam benim kurduğum portal aynı ftpde değil olmasınıda istemiyorum çünkü iki ayrı site barındırabilecek ftp hesabım var. Bundan dolayı boşta kalan hesabıma wordpress yükledim ve site adımı girince direkt önce wordpress portalımın çııkmasını istiyorum kodlarla oynamalar yaptım ama başarılı olamadım. Birde sanırsam bu şekilde yapınca seoda ve linklerde bozulma olacak gibi . xpserkan hocam gelsin birde ona danışayım bakalım.
Bunun için 301 yönlendirmede olabilir, ancak şunu belirtmeliyim ki her ihtimalde kaybınız olacaktır, site kurulumunda doğal olarak yapılabilecek değişiklikleri önceden planlansa çok daha iyi olurdu...

tam tersi şekilde yapsaydınız, yani forumu forum diye bir subdomaine, diğerinide ana wp anadomaine kursaydınız daha iyi olurdu.
Vazgeçicem galiba hocam kayıp olması kötü Üzgün
Sayfalar: 1 2