MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sql Hatası 1064 !!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
PHP Kod:
$ts_tables[] = '
CREATE TABLE `addedrequests` (
  `id` int(10) unsigned NOT NULL auto_increment,
  `requestid` int(10) unsigned NOT NULL default \'0\',
  `userid` int(10) unsigned NOT NULL default \'0\',
  PRIMARY KEY  (`id`)
) TYPE=MyISAM;'

bu kodu phpmayadmin de database sql yazıp git dediğimde karşıma
PHP Kod:
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '$ts_tables[] = ' CREATE TABLE `addedrequests` ( `id` int(10) unsigned NOT NULL' at line 1 

hatası geliyor. Sorunu nasıl çözebilirim. Ben bunu site kurulumunda da alıyorum hatayı. Yardımlarınızı bekliyorum...
İyide hocam bu hatayı düzeltmek için bu sorguyu neden gönderiyorsunuz ki siz, hatanız nedir, ne yaparken veriyor. Biraz daha açıklayın ki yardımcı olalım..
TS Special Edition v.5.4 kurulumu yaparken tablo oluşturmamı istiyor. Bunu kendim yaparsam install dosyası tabloyu siliyor. Kurulumda devam etmiyor haliyle...

hatadan caps
92458150286822910764.jpg
Hocam, TS Special Edition v.5.4 dediğiniz şeyin mybb ile alakası nedir tam olarak anlamış değilim? Bizde böyle bir uygulama yok..
kurmaya calıştığın templateshares bittürk ve benzeri sistemlerin kullandığı scirpt ücretli bir yazılım nulled sisteme destek verileceğini sanmıyorum ama şöle sölim nulled yapan kişi kimse ioncube yi yanlış yada eksik kırmışta olabilir kendi sistemlerinden demo versiyonlarını denemeni tavsiye ederim