MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: m2forum V1.1 Tema - yeni çıktı umarım begenirsiniz.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MyBB - m2forum-V1.1 Tema
Tema-Theme Tema ismi: m2forum-V1.1
Yapımcı Tema Yapımcısı: weqaLe34
Güvenlik Tema Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Tema Versiyonu:1.6
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.6
Kurulum-İnstall-Paket Tema Kurulumu: Ftp / ana dizine images klasörünü atın
Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:

66670321608398712370.png

70277877492447255653.png

17347672434344579212.png

19015737723011808837.png

Alıntı: Tema tasarımına yeni başladım yavaş yavaş ilerliyorum ilerde inş daha güzel temalarda sunabilirim
İlk'e göre güzel hocam Gülümseme
Grafikleri daha net yaparsanız tema basit bile olsa şık görünür.. Buna dikkat edin Gülümseme
(16.12.2011, Saat: 23:27)Mecruh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İlk'e göre güzel hocam Gülümseme
Grafikleri daha net yaparsanız tema basit bile olsa şık görünür.. Buna dikkat edin Gülümseme

sağolasın Gülümseme
ilk e göre başarılı bir çalışma tebrik ederim tasarım konusunda istersen bak pdf formatında bir tasrımcılara ögütler diye kaynak var elimde indirmek istresen.
PHP Kod:
http://mfyz.com/Files/web-tasarimcisina-ogutler.pdf 
Hocam ilk temadan daha şık olmuş bu sizin için daha iyi şimdi şuralar dikkat edin

1.Arkaplan kahve rengi katagoriler turuncu ise bu renkleri ön planda tutun mavi biraz soğutmuş temayı.....

2.Tema çizgilerini ayarlayın mesela en son resimde kutucuğun mavi çizgisi var onu kahve rengi veya siyah gibi renkler yapın....

Hocam yukarıdakilere dikkat edin güzel temalar çıkarırsınız birazcıkta kodbilgisiyle iyi işler yaparsınız....
(17.12.2011, Saat: 03:09)sabazios Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ilk e göre başarılı bir çalışma tebrik ederim tasarım konusunda istersen bak pdf formatında bir tasrımcılara ögütler diye kaynak var elimde indirmek istresen.
PHP Kod:
http://mfyz.com/Files/web-tasarimcisina-ogutler.pdf 

Sağol kaynak içinde ayrıca teşekkür ediyorum

(17.12.2011, Saat: 11:12)by_online Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam ilk temadan daha şık olmuş bu sizin için daha iyi şimdi şuralar dikkat edin

1.Arkaplan kahve rengi katagoriler turuncu ise bu renkleri ön planda tutun mavi biraz soğutmuş temayı.....

2.Tema çizgilerini ayarlayın mesela en son resimde kutucuğun mavi çizgisi var onu kahve rengi veya siyah gibi renkler yapın....

Hocam yukarıdakilere dikkat edin güzel temalar çıkarırsınız birazcıkta kodbilgisiyle iyi işler yaparsınız....
Teşekkürler dediklerini ilerki temalarımda dikkata alcam
Üstteki Metin2Forum.Net Logosunu Nasıl Değiştirebilirim Bilgi Verirmisiniz ? Mormal Tema'da Değiştirebiliyorum Ama bunda Değiştiremiyorum.
Sayfalar: 1 2