MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sitenizin İstediğiniz Anahtar Kelimede Kaçıncı Sırada Olduğunu Bulan En İyi Program
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Evet arkadaşlar bugün güzel bir program ile tanıştım ve sizlerde yararlanın diye paylaşmak istedim. Malum bu siteden çok yararlanıp sorunlarımıza çare buluyoruz bundan dolayı katkıda da bulunmak icap eder. Göz Kırp

Programın Kuruluşu
Programı indirip .exe uzantılı kurulum dosyasına çift tıklayıp kuruyoruz.
Kurulum bittikten sonra masaüstüne çıkan kısa yoldan programı açıyoruz.
Önce karşımıza yukarda sayılar olan bir yer çıkacak kendi sitenizin aşağı yukarı nerelerde olduğuna göre kaç sonuç içinden arama yapılacağını oraya giriyorsunuz. Ben 500 yaptım mesela.
Daha sonra alttan ülke isimlerinden Turkey bulup işaretleniyor.(aramaların ülke yoğunluklu olması için.)
Karşınıza resimdeki gibi bir ekran çıkıyor.
56408099954066606573.png

Arama Yapma
Burdan ilk olarak yeşil + işaretine tıklayıp site adınızı giriyorsunuz.
Daha sonra +'nın hemen yanındaki butondan anahtar kelimelerinizi giriyorsunuz. Birden fazla anahtar kelime girebilirsiniz.
Sonra Büyüteç resmi olan butona basıp search diyoruz.
Aramalar biraz uzun sürüyor fakat program en başarılı bu işi yapanlardan biri diyebilirim. Verdiği sonuçlar gerçeğe çok yakın.

Programın Artı Özellikleri
Bedava olması
Çok güvenilir sonuçlar vermesi
Birden fazla anahtar kelime verebilmesi
Rakiplerinizin kaçıncı sırada olduğunu göstermesi
Sıranızı her arama yapışında kayıt edip sonraki aramanızda düşüştemi yükseliştemi olduğunuzu göstermesi.

Programın Eksi Yönü
Biraz uzun sürede sonuç vermesi fakat gerçeğe yakın olduğunu görünce sizde bu süreye değer diyeceksiniz

Program İndirme Linki:
Kod:
http://www.cleverstat.com/googlemon.exe

Dosya Boyutu: 1.45 Mb

Konu Alıntı Değildir Resim Dahil Herşey Bana Aittir. Konu Hakkı MCTR'nindir.