MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Localhost phpMyAdmin İçeri Aktar Boyutunu Nasıl Arttırabilirim ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Localhost'ta phpMyAdmin İçeri Aktarılan Dosya Boyutu Limitini Nasıl Arttırabilirim ?

Anlamadıysanız Resim Atım Buyrun !!!

75993096011788785413.png

En Fazla Yazan Yerdeki 2MB'yi Nasıl Arttırabilirim ?

Bunu İstememin Sebebi Bi SQL Atıcam 4 MB Atılmıyo !!
Çok enteresan Jack, bende az evvel baktım "en fazla 50 MB" diyor. Sen free host mu kullanıyordun?
(13.12.2011, Saat: 03:51)grdiyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çok enteresan Jack, bende az evvel baktım "en fazla 50 MB" diyor. Sen free host mu kullanıyordun?

free host değil hocam, Localhost bu, bu arada @ jack hocam sanırım bunun limit ayarı yok diyebiliyorum ben..
Mahcup-Yüzü Kızarmak Pardon... Kazık gibi "local" yazısını okumadan atladık konuya Sırıtmak
Hocam Hosting Firmaları Nasıl 50 MB Yapıyor Bi Yol Var Galiba !!! Bilen Varsa Yazsın Lütfen !
localhost ile sitede bişey ararken rastladım konuna biraz geç oldu ama cevap gelmemiş cevaplayım bari Sırıtmak

ben XAMPP kullanıyorum sen ne kullanıyorsun bilmiyorum ama XAMPP kurulu olduğu dizinde php klasörü içinde php.ini bunu düzenlemeniz gerek Göz Kırp

upload_max_filesize, memory_limit, post_max_size bu kelimeleri aratın ve karşısında yer alan değerleri yükseltin problem çözülür...

3tg6d.png