MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Yeni Sürümünde İmza Sorunu [ÇÖZÜM]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
# Selamlar.

Son Günlerde Bir kaç Topic Görüyorum, " Sürüm Güncelleştirdim / Forum Kurdum Fakat, Kullanıcı Kp'de ' imza düzenle ' Sekmesi Yok ! " Gibisinden . .

Dün Geceden Beri Bende de Aynı Sorun Vardı, Fakat, İrdeleyip Düzelttim .

Yapacağınız İşlem,

Kod:
Admin Kp > Üyeler & Gruplar > Gruplar

Karşınızda Gruplar Var, Herhangi Birine Girin, Yönetim Diyelim ;

Kod:
Admin Kp > Üyeler & Gruplar > Gruplar > Admin Grubu > Kullanıcılar ve İzinler

" Kullanıcılar ve İzinler " Sekmesine Geldiğimizde ;

" İmza Ekleyebilir mi? " Sekmesine Tik Atın.

ve Kaydedin ..

Bunu Tüm Gruplara Aynı Şekilde Uygularsanız, Sorununuz Çözülebilir.

Şahsen Ben Böyle Çözdüm, 1.6.5 Kullanıyorum.

Anlamadığınız Bölüm Varsa Konu Altından İletebilirsiniz, Eğer Sorununuzu Bu Şekilde Çözdüyseniz de Lütfen Belirtin, Diğer Üyelerimize Referans Olsun .

Büyük ihtimalle sorununuz budur arkadaşlar, çünkü diğer ayarların hepsi default olarak gözükmekte, forumların yüzde yetmişi bu sorun üzerinde şu an, çözümü de ilk Kez, mybb.com.tr farkıyla sadece burada.

~

# Selametle.
Teşekkürler hocam, yeni sürümün başımıza açtığı işe bakın hele. Hiç aklıma gelmemişti bu ayar.. Neydi Acaba ?
eline sağlık her zaman yeni sürüm iyi olcak diye bişe yok :p (şaka )
Evet bendede imza sorunu vardı.Grup izinlerinden ayarladım fakat KAYDET dediğimde resimdeki hatayı alıyorum.sebebi nedir acaba?
31756522913433144323.png
(11.12.2011, Saat: 21:57)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şu konuya bakınız...

http://destek.mybb.com.tr/mybb-1054-unkn...onusu.html
Linkteki işlemleri yaptım fakat yine aynı hatayı aldım.
(11.12.2011, Saat: 20:52)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler hocam, yeni sürümün başımıza açtığı işe bakın hele. Hiç aklıma gelmemişti bu ayar.. Neydi Acaba ?

Aynen öyle, ummadığım yerde çıktı, o kadar kodlarla uğraşmıştım bende (:

Sağolun.

Sayfalar: 1 2 3