MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: By_online v4 Tema Çalışması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhabalar
Yeni temayla karşınızdayım
Sizi v3 üzmüştüm Üzgün olan hatalarla ama "Sıfır" hatayla geliyorum
Yeni tema Kahverengi renklere hakim ve kırmızı rengin gül tonuna yakın renklerle süslenmiştir...
Fazla uzatmaya gerek yok
Görüntüler
64115839319214424913.png
78104395778585092306.png
29237216574168393785.png
27900219484220080425.png

Yorumlarınızı eğer varsa güzel durur şeklinde sizin kodlarınız veya önerilerinizi bekliyorum....

Konu Güncelleme tarihi: 10.12.2011 saat: 15.47

Kullanıcı paneli kısmı ve anasayfa, takvim menüleri haricinde gayet güzel görünüyor hocam.

Forum tablolarını biraz daha toparlayabilirsiniz...
Footer göremiyorum ama düz sanırım.
Temaya şuan ki hali için 10/6 puan veriyorum..
Hocam emeğine sağlık şöyle bir sorum olacak mybb de bu maviden başka renk yokmu

profesyonel paket içinde keza öyle habire logo değişip aynı mavi renk ekleniyor

tamam mavi güzelde her temada habire mavi olmazki

sizden rica ediyorum bu yazdıklarım sakın olaki art niyetle yazılmış olarak algılamayın.

Ayrıca biraz siyah,gri,kahve renkli temalarda eklerseniz sevinir duacınız oluruz.

Saygılar.....

(09.12.2011, Saat: 16:23)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kullanıcı paneli kısmı ve anasayfa, takvim menüleri haricinde gayet güzel görünüyor hocam.

Forum tablolarını biraz daha toparlayabilirsiniz...
Footer göremiyorum ama düz sanırım.
Temaya şuan ki hali için 10/6 puan veriyorum..
Menüler düzenlenicek
Footer Kısımı düz değil kıvrımlı oval kapanıyor....

(09.12.2011, Saat: 18:40)alpen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam emeğine sağlık şöyle bir sorum olacak mybb de bu maviden başka renk yokmu

profesyonel paket içinde keza öyle habire logo değişip aynı mavi renk ekleniyor

tamam mavi güzelde her temada habire mavi olmazki

sizden rica ediyorum bu yazdıklarım sakın olaki art niyetle yazılmış olarak algılamayın.

Ayrıca biraz siyah,gri,kahve renkli temalarda eklerseniz sevinir duacınız oluruz.

Saygılar.....

Aslında mavi değilde o tür renk yapabilirim hele bir herşeyi oturtayım orasını düşüneceğim yorumunuz için teşekkürler...

Temanın renk kararımı değiştirdim daha canlı renkler olucak kahve rengi ve kırmızı tonlarına benzer kiremit rengi gibi renkler uygulayacağım
Kod:
Demo adres:demotema.com.nu

Teşekkür ederim şimdiden emeğinize sağlık.
(09.12.2011, Saat: 23:27)alpen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkür ederim şimdiden emeğinize sağlık.

Birşey değil yeni görüntüler eklendi..

dediğim gibi temanın renklerinin değiştirdim...

Gayet güzel olmuş.
Sayfalar: 1 2