MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Beyaz sayfa hatası çözümü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
MyBB Beyaz sayfa hatası çözümü

Arkadaşlar bu sorun eminimki bir çok kişinin başına gelmiştir ..
sitenize girdiğinizde sayfanız bembeyaz gözüküyorsa tek yapmanız gereken şey... SEO Ayarlarnızdaki "nofollow" u kapatmaktır..!

Buna benzer bir sorun daha var siteniz size gözüküyor ama üyelerinize gözükmüyor,çözüm yolumuz aynı mantık yani: SEO Ayarlarnızdaki "nofollow" u kapatmaktır..!

Son olarak buna benzer bir tane daha sorun var hemen onuda açıklayım genelde değil ama zaman zaman olan bişe free host'ların bazıları mybb uyumlu olmayabiliryor,siteyi kuruyorsun sorunsuz bişe yok ama bi zaman geçiyor üyelerde kayıt olurken beyaz sayfa hatası yaşatmaya başlıyor.Tabi bunun çözümü seo ile bağlantılı değil free hostla alakalı bir durum o yüzden konu dışımız olan bu sorunuda burda belirtmek istedim ..

kolay gelsin.Göz Kırp
gelmez mi. ilkinde yok abi böyle hata diyodum. aradım aradım sonunda bu sebepten olduğunu öğrendim... valla index.php yi açamıyodum..

teşekkürler serkan abi, bilmeyenlerin çok çok işine yarar
sinan mı ? alla alla kanka konuyu açana benim yanlışlık var sanırım Sırıtmak
ne sinanı yaf hihi Sırıtmak serkan abi diyecektim hehe
heh şimdi oldu o zaman bende sana teşekkür ederim kanka,,Bu arada casp eklenmiştir..