MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Site Name Önerileri ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar yeni bir forum kuracam ama bunda kararlıyım Dil Çıkaran
İsmi ne olsun sizce ?

Not : .Tk Domain Olacak
Sitenin içeriği ne olacak ? biraz bilgi ver ve bizde ona göre fikirler üretelim..
Ne biliyim güncel paylaşımlar olsun , oyun paylaşımları olsun Sırıtmak veya ünlü fan forumu olsun Gülümseme
Şu anda bu konuyu okuyanlar: Bay The, Mecruh, Phyrexian, weqale

Biriniz bir tahmin verin ya Üzgün
Dostum forum açacağını söylüyorsun fakat ne ile ilgili açacağını bile bilmiyorsun. Sen önce düzgün bi karar verip ona göre güzel bir konu aç. Bu tarz bilgisiz bi durum ile sana sağlıklı bir fikir verecek herhangi bir kişi yok. Ne ile alakalı olduğunu sorduğum zaman ne bileyim ile cümleye başlıyorsun. Dediğim durumlara dikkat etmeye özen göster.. Göz Kırp
Ya siz bi isim verin quzel ben yaparım ona göre Gülümseme
(04.12.2011, Saat: 23:44)Owner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dostum forum açacağını söylüyorsun fakat ne ile ilgili açacağını bile bilmiyorsun. Sen önce düzgün bi karar verip ona göre güzel bir konu aç. Bu tarz bilgisiz bi durum ile sana sağlıklı bir fikir verecek herhangi bir kişi yok. Ne ile alakalı olduğunu sorduğum zaman ne bileyim ile cümleye başlıyorsun. Dediğim durumlara dikkat etmeye özen göster.. Göz Kırp

katılıyorum

amacın olmadan birşey yapamasın..
ve son olarak şunu ilave etmek istiyorum yeterince forum var .... ve üstelik sen .tk lı domain açmayı düşünüyorsun .... boşa kürek çekersin... hiç uğraşma
(05.12.2011, Saat: 15:57)Bay The Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Kod:
www.tiestotr.tk

Hocam önce, MyBB Telif hakkı linklerini olması gerektiği gibi ekleyin lütfen..

Yardım istiyorsunuz , acemiyim anlamıyorum , arama yapıyorum bulamıyorum diyorsunuz fakat emeğe saygı göstermiyorsunuz...

Konu Kilit.