MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yorum Yazma zaman aralığını ayarlamak?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yorum yazdıktan sonra 30 saniye sonra tekrar yorum yazılmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim ?
Admin paneli / Ayarlar / Konu & Yorum Gönderimi ayarlarından / Flood Mesaj Koruması Aktif Edilsin mi? seçeneğini kapatın, yada hemen altındaki seçenekten zaman ayarını 30 sn. yapın hocam.

Ekran görüntüsüne bakınız..

59818897733284493410.png
(02.12.2011, Saat: 09:12)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Admin paneli / Ayarlar / Konu & Yorum Gönderimi ayarlarından / Flood Mesaj Koruması Aktif Edilsin mi? seçeneğini kapatın, yada hemen altındaki seçenekten zaman ayarını 30 sn. yapın hocam.

Ekran görüntüsüne bakınız..

59818897733284493410.png
sizin Dediginiz gibi yaptıgımda konu acarken oluyor Hocam Ben Anlatamadım Simdi konu actıktan sonra Hızlı Cvple ile yorum yaz yorum yazdıktan sonra 30 saniye sonra tekrar yorum yazma yetkisi olsun .

Tamam işte yorum yazdıktan sonra 30sn bekleyecek 30sn geçmeden yazamıyor...Aynısı konu açarkende geçerli
Sen admin olduğun için belki yazabilirsin bu ayarda ama , üyeler yazamaz. Ayar doğru