MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: X Konusundaki Tüm Sayfaları Seç X Forumundaki Konuların Tümünü Seç.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bu neden kaynaklanıyor anlayamadım. Çözümü bilen var mı acaba. Yardım edebilecek ? Foruma ilk girdiğimde konuların en üstünde böyle yazıyor.

Resim:

64365358247158397729.png
Sitenin linkini code tag içinde yazarmısınız. Geçen yanlı hatırlamıyorsam biri aynı soruyu sormuştu ama ondan sadece adminlere gözüküyordu. Yada siz link vermeden bir bakın ziyaretçi olarak çıkıcakmı aynısı ?
Kullandığınız tema 1.4.x serisine ait bir tema olduğu için eksik şablon kodlarından dolayı kaynaklanıyor.

Temanızı defalut 1.6 temasının şablonlarına bakarak farklarını kontrol edip güncelleyin...
(23.11.2011, Saat: 21:24)bybenjo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitenin linkini code tag içinde yazarmısınız. Geçen yanlı hatırlamıyorsam biri aynı soruyu sormuştu ama ondan sadece adminlere gözüküyordu. Yada siz link vermeden bir bakın ziyaretçi olarak çıkıcakmı aynısı ?

Baktım evet dediğiniz gibi ziyaretçilerde bu durum yok. Sadece adminlerde var.

(23.11.2011, Saat: 21:28)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kullandığınız tema 1.4.x serisine ait bir tema olduğu için eksik şablon kodlarından dolayı kaynaklanıyor.

Temanızı defalut 1.6 temasının şablonlarına bakarak farklarını kontrol edip güncelleyin...

Peki bu güncellemeyi yapayım, umarım düzelir teşekkür ederim.
Ya bu mesajda bir hata var ya da bu temayı hazırlayanda. http://destek.mybb.com.tr/mybb-simplecor...onusu.html bu temayı localhostta kurdum aynı hatayı verdi, nasıl 1.6 teması oluryor ?

Teşekkürler
(19.03.2012, Saat: 00:21)ranger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ya bu mesajda bir hata var ya da bu temayı hazırlayanda. http://destek.mybb.com.tr/mybb-simplecor...onusu.html bu temayı localhostta kurdum aynı hatayı verdi, nasıl 1.6 teması oluryor ?

Teşekkürler

Temada bir problem yok.Demo adres olarak aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

Kod:
forum.androidport.org

Not: Yayınladığım her temayı %95 test ederek yayınlıyorum.