MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Grup Yönetiminde Hata Alıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Grup Yönetiminde Gruba Tıkladığımda

/data/multiserv/users/722935/projects/1745726/www/inc/languages/turkish/admin/additionalimg.lang.php does not exist

hatası alıyorum.. nedeni ise

additionalimg.lang.php

Dil dosyasının bulunmaması.. olan varsa payalşabilirmi.. lütfen..

/inc/languages/english/admin/additionalimg.lang.php

English içinden bul
bu dosyayı turkish içine at bi dene bakalım Kararsız
Hocam engelish in i.çindede yok :/
/admin/modules/user/groups.php dosyasını not defteri ile aç.

Aşağıdaki kodu bul..

PHP Kod:
$form_container->output_row($lang->group_image$lang->group_image_desc$form->generate_text_box('image'$mybb->input['image'], array('id' => 'image')), 'image'); 

Ve Altına ekle
PHP Kod:
$lang->load("additionalimg");
$form_container->output_row($lang->targhetta$lang->targhetta_descr$form->generate_check_box('targhetta'1'<span style="font-
weight: normal">'
.$lang->targhetta_check.'</span>', array("checked" => $mybb->input['targhetta'])), 'targhetta'); 
Bu seferde tamam men grup sayfası gitti :/ :/
Hocam ne yaptınızda bu hatayı aldınız ? Biranda çıkmadıya bu hata ?
(22.11.2011, Saat: 00:23)bybenjo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam ne yaptınızda bu hatayı aldınız ? Biranda çıkmadıya bu hata ?

Bir ara bir arkadaşın verdiği haber eklentisi vardı.. ekleyeyim dedim portala.. bi baktım portalın tüm şablonu kodlar kaplamış.. arakadaşın verdiği şablonn kodlar... sonra portalı sildim yerine İndexi entegre ettim..Bundan önce bide Mybbdepo dan aldığım türkçe packi düzeltmeye çalıştım uyumsuz gelimeler vardı... şimdi bu hatayla karşılaştım.. Ayrıca hocam şuu belirteyim dosyalarla oynarken (Türkçeleştirme yaparken) o dosyayı görmedim bile o dosyanının yakınından bile geçmedim...
Sayfalar: 1 2