MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: com.nu 404 Yönlendirmesi yapmak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba sayın MYBB kullanıcıları ve yöneticileri ,
Benim ".com.nu" lu bir subdomain hesabım var .
Kod:
www.nrcforum.com.nu

Ben yanlış bir url girdiğim zaman
Kod:
www.com.nu (domainim )
e yönlendiriyor . Ben anasayfaya yönlendirmesini istiyorum .
Yani yanlış bir url girdiğimde domain siteme değil de anasayfama yönlendirmesini istiyorum . Arama yaptım ama bulamadım . Yardımcı olabilecek var mı ? +Rep vereceğim !!!
Free hostlarda bunu yapmak ne yazık ki mümkün değil hocam, free hostun kendi 404 sayfasını değiştiremezsiniz..
Hayır Mümkün Google Seo eklentisini Kurarsanız Mümkün Olur Çünkü Bi aralar benimde free hostum vardı
com.nu da seo çalışıyor mu ? hadi çalıştı diyelim com.nu 404 sayfasını nasıl değiştirecek ?
(09.11.2011, Saat: 17:12)TR-Frm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayır Mümkün Google Seo eklentisini Kurarsanız Mümkün Olur Çünkü Bi aralar benimde free hostum vardı

google seo kurmak için linux host gerekiyor ancak com.nu windowns Gülümseme
hyr ben kurdum ve hiç bi sorun oluşmadı
(09.11.2011, Saat: 17:15)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]com.nu da seo çalışıyor mu ? hadi çalıştı diyelim com.nu 404 sayfasını nasıl değiştirecek ?
ben sizin seo kurmasını anlattığınız şekilde yaptım ve tam olarak hatırlamıyorm google seo 404 ayarlarından yaptım ve şuan free host olmasına rağmen seo 404 hataları çıkıyor
Seo .com.nu da çalışırsa eğer tabi dediğiniz gibi olur hocam fakat çalıştığı hakkında pek fikrim yok, free host hiç kullanmadım ki. Utangaç
Sayfalar: 1 2