MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: siteme mybb script kurdum hangi eklentileri kurmalıyım ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Selam Millet Siteme Mybb Kurdum Daha Öncedende Kullanmıştım Birçok Eklenti Yüklediğimi Hatırlıyorum Ama Bu Eklentileri Bulamıyorum Örneğin Etiket Eklentisi-Anahtar Kelime Eklentisi ve bir çok eklenti daha vardı benim sorum şu mybb ile birlikte olmazsa olmaz eklentiler nedir linkleriyle birlikte verirseniz sevinirim
Hocam Eğer Hostunuz Linux İse Google SEO Kurmalısınız Sitenizin Googlede Yükselebilmesi İçin Bu Büyük Bir Yardımcıdır.
teşekkürler en sonda eklenti ayarlarında yazılanları htacess atarken htacesdeki herşeyi silipmi atıcaz yoksa onların altınamı atıcaz
(07.11.2011, Saat: 21:13)qwqwqw1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]teşekkürler en sonda eklenti ayarlarında yazılanları htacess atarken htacesdeki herşeyi silipmi atıcaz yoksa onların altınamı atıcaz

google seodan başka hangi eklentiler yüklemeliyim
http://destek.mybb.com.tr/mybb-kaynaklari-forumu bak burdan eklentileri birbir gözat hoşuna gideni foruma eklersin ama uyarmalıyım ki bazı eklentiler birbiriyle cakışma yapıyor o yuzden sadece gerek li görduğun eklentileri sitene yukle pişman olma süper
Sayfalar: 1 2