MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google seo url sonlarındaki pid hakkında soru?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
sitemde açtığım her konunun sonunda:
Kod:
.....................-2012-inceleme.html?pid=17#pid17
gibi çıkıyor. şu sonundaki "?pid=17#pid17" nedir ne işe yarar zararı nedir nasıl düzeltilir.
kendim onu silip girince:
Kod:
.....................-2012-inceleme.html
soru olmadan giriyor. yukardakinede giriyor fakat o çıkan nedir nasıl düzelir? yardımcı olurmsunuz..Neydi Acaba ?
Hocam #pid lerin amacı son mesajların ID numaraları içindir, direkt link ile son mesaj linklerini ayırmak için kullanılır eğer silecek olursanız forum alt üst olur..

yani normalde de böle olması gerek öylemi? mesela başka arkaşdaın sitesinde direk böyle:
Kod:
.com/konu-wrc-2-fia-world-rally-championship-pc-oyunu-2011-crack-alternetif-33114.html

yani öyle bir şey çıkmıyor??Kararsız

edit: Tamamdır k bakmayın başka bir şeyler fark etmemişim :SÇapkın Sırıtmak
Hocam son mesaj linkleri diyorum, direkt linkler bu şekilde değil, ayrıca seo url ayarlarında extra url ID numarıalarıda eklenebilir tıpkı üsteki vermiş olduğunuz örnek gibi..
(04.11.2011, Saat: 20:56)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam son mesaj linkleri diyorum, direkt linkler bu şekilde değil, ayrıca seo url ayarlarında extra url ID numarıalarıda eklenebilir tıpkı üsteki vermiş olduğunuz örnek gibi..

Konuyu Hortlatıyorum Ama O Son daki İd'nın Tagi ni Yazabilir misiniz Buraya ?
(06.12.2011, Saat: 12:15)Active21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(04.11.2011, Saat: 20:56)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam son mesaj linkleri diyorum, direkt linkler bu şekilde değil, ayrıca seo url ayarlarında extra url ID numarıalarıda eklenebilir tıpkı üsteki vermiş olduğunuz örnek gibi..

Konuyu Hortlatıyorum Ama O Son daki İd'nın Tagi ni Yazabilir misiniz Buraya ?

PHP Kod:
{url}{separator}{id