MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Portal'da Konuları Sadece Resim ile Göstermek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar merhaba, benim portal sayfamda konular olduğu gibi çıkıyor. Burada sadece 1 resim görünsün istiyorum. Yani kapak resmi göstereceğim. Peki bunu nasıl sağlarım ? Teşekkürler şimdiden... Utangaç

Kod:
www.naklowpc.com/portal.php
Hocam devamı uygulamasını hangi konudan yararlanıp sitenize uyguladınız ? O konuda karakter sayısı ayarı yazılmış olmalı, yani karakter sayısını kısıtlayıp sadece resimlerin gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca birde şu konuya bakınız, işinizi görebilir.. Öneri-Fikir

(01.11.2011, Saat: 23:37)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam devamı uygulamasını hangi konudan yararlanıp sitenize uyguladınız ? O konuda karakter sayısı ayarı yazılmış olmalı, yani karakter sayısını kısıtlayıp sadece resimlerin gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca birde şu konuya bakınız, işinizi görebilir.. Öneri-Fikir

O konu benim için geçerli değil. Bendeki portal.php dosyasında:
PHP Kod:
if($sayac 950) { // portal Karakter sayisi
$announcement['message'] = substr($announcement['message'], 0950)."..."// Edit x.s 
bulunmuyor Gülümseme

Portal'ı kurduğum sayfa şudur:

Aynı hocam, o konudaki anlatımda geçen karakter kodları üsteki gibi, dikkatli bakarsanız eğer bulabilirsiniz kodları..
(02.11.2011, Saat: 00:36)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aynı hocam, o konudaki anlatımda geçen karakter kodları üsteki gibi, dikkatli bakarsanız eğer bulabilirsiniz kodları..

Maalesef hocam...

Sadece şunlar var:
PHP Kod:
    $announcement['message'] = $posts[$announcement['tid']]['message'];

$message $parser->parse_message($announcement['message'], $parser_options); 

Zaten:
PHP Kod:
if($sayac 950
ve
PHP Kod:
substr($announcement['message'
gibi hiç ifade yok Gülümseme

Şimdi o konudaki orjinal Portal.php'yi indirdim. Onun içinde bu kodlar var. Bir şekilde bendeki portal.php'den silinmiş Gülümseme Şimdi yüklemeyi deneyeceğim Gülümseme
Aynen silinmiş olmalı güncelleme vs. yaparken, o halde uygulamayı dediğiniz gibi tekrar yapın ve karakter sınırı ile sadece resimlerin gözükmesini sağlayın tamamdır. resimlerin karakter sayısına göre kısıtlama yaparsanız sorun olmaz..
İşlem tamam, teşekkür ederim Gülümseme Şimdi resimleri karakter sınırına göre yerleştiririm Gülümseme Konuyu kapatabilirsiniz...