MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Alan adı uzantısı ile mail adresi alma hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Alan adımlı mail almaya çalışırken bu hata geliyor.Burdan
Kod:
https://domains.live.com/Signup/SignupDomain.aspx
almayı deniyorum.

"This domain name can't be used because it contains a protected word or inappropriate language. Please contact support if you feel this is not the case."
Alan adı isminiz nedir hocam ? uygunsuz kelime girdiğinizi söylüyor yani alan adınız ya hatalı yada filtreye alınmış bir kelime olabilir. Öneri-Fikir
(23.10.2011, Saat: 00:48)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Alan adı isminiz nedir hocam ? uygunsuz kelime girdiğinizi söylüyor yani alan adınız ya hatalı yada filtreye alınmış bir kelime olabilir. Öneri-Fikir

gamersfirst.gen.tr
(23.10.2011, Saat: 00:49)weqale Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]gamersfirst.gen.tr

Hocam olmadı şimdi , telif hakkı linkleri nerde ? Lütfen telif hakkı linklerini ekleyiniz..

Kusura bakmayın sizide moderasyon listesine ekliyorum.. Utangaç
(23.10.2011, Saat: 00:53)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(23.10.2011, Saat: 00:49)weqale Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]gamersfirst.gen.tr

Hocam olmadı şimdi , telif hakkı linkleri nerde ? Lütfen telif hakkı linklerini ekleyiniz..

Kusura bakmayın sizide moderasyon listesine ekliyorum.. Utangaç

Ekledim , böyle bir kural olduğu hakkında bilgim yoktu.