MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Profesyonel İstatistikleri Ziyaretçilere Gizleme ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Profesyonel İstatistikler (1.9.2) kullanıyorum bunun sadece site üyelerine gözükmesini istiyorum. Ziyaretçiler göremesin ekstra sql sorgusundan kurtulmak istiyorum.

Bu yüzden dolayı index_whosonline içine almak istedim kodu burasını ziyaretçilere kapattım çünkü...

64852997961010363918.png

Bu şekilde yapınca alt taraf dağılıyor ne yaptıysam sürekli alt taraf bozuluyor :S

PHP Kod:
{$ps_footer_index

Bu kodu nasıl bir şekilde koymalıyım ki alt taraf düzgün çıksın ? ? ?

Site Adresim;
Kod:
wWw.AlemciGenclik.NeT

Eklenti ile temanız arasında bir uyumsuzluk var sanırım hocam, o kodu ellemeden eklenti ayarlarına bakınız ziyaretçilere gizleme özelliği var mı diye, hatırladığım kadarı ile olması gerekiyordu..
arama botlarından gizleme mevcut öyle bir seçenek yok malesef ?
Hocam o zaman, en son ayar gurubundaki ''genel kullanım tagını'' aktif edin ve şu kodu:
PHP Kod:
<ProStats

index_whosonline şablonuna ekleyip deneyin bakalım olacak mı, yanlız ana sayfadaki kodu kaldırın bu arada kodu index_whosonline eklediğiniz zaman biraz dağılma olabilir tabi bu sorunuda kendiniz düzeltmelisiniz kod bilginiz varsa eğer..