MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hakkari'de Hain Saldırı | 26 Şehit 22 Yaralı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Yüksekova ve Çukurca'daki saldırılarda ilk bilgilere göre 26 asker şehit oldu, 22 asker yaralandı.

Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde merkezdeki güvenlik birimleriyle sınırdaki askeri birliğe yönelik eş zamanlı PKK saldırısında şehit sayısı 26'ya, yaralı sayısı da 22'ye çıktı.

Saldırıyı 200 kişilik PKK'lı grubu gece yarısı başlattı. İlçe merkezindeki polis ve jandarma binalarıyla güvenlik noktalarına ağır silahlarla saldıran teröristler, dikkatleri buraya çekti. Hemen ardından ilçe merkezine 15 kilometre uzaklıkta Işık Bölgesi'nde, Çukurca 21'inci Sınır Jandarma Tugay Komutanlığı'na bağlı sınırın sıfır noktasındaki Kekliktepe Karakolu'na teröristler ağır silahlarla saldırdı.

Güvenlik güçleri teröristlerin saldırısına anında karşılık verirken çatışmalar sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. Çukurca ilçe merkeziyle sınırın sıfır noktasındaki çatışma bölgesine takviye polis ve asker sevk edildi. Sınırda karakola saldıran teröristlerle çatışan askerlere destek için bölgeye kobra helikopterler sevk edildi.

İlk alınan bilgilere göre çatışmalarda, Kekliktepe'de 21, ilçe merkezinde de 3 asker şehit düştü. Ağır yaralı 2 askerin de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirmesiyle şehit sayısı 26'ya çıktı.

26 YÜREKLİ VE VATAN UĞRUNA KENDİNİ FEDA ETMİŞ TÜRK ASKERLERİNE ALLAH'TAN RAHMET,AİLE OCAKLARINA BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUZ.

26356791358362793212.jpg
Şehit ailelerine baş sağlığı diliyorum, Allah sabır versin.

Bu sefer kendilerini çok aştılar. Bu çok saçma bir durum bir gazeteci Kandil'e gidip rahatça teröristleri çekimleyebiliyorsa bu şerefsizlerin yeri biliniyor demektir madem yerleri biliniyor neden ortadan kaldırılmıyor ?
Üstüne üstelik tanıdık bir komanda abi şöyle diyor ;

"Biz teröristeri yakalıyoruz sonra salıveriyorlar, bana emir verseler bir günde pkkyı bitiririm fakat emir verilmiyor."

Bunca şehitten sonra gereken yapılmalıdır.
Bütün pkk' destekcilerinin ALLAH belasını versin.
Artık yeter! diyorum arkadaşlar. Gereği yapılsın bu ***na. Artık Her 2 ayda bir 15-20 asker vermek zorundamıyız.
ALLAH'ından bulsun şe... herifler, bu nasıl iştir soysuz herifler küfür edecem şimdi olmayacak arkadaş. Sinirli-Kızgın

ALLAH mekanlarında huzur içinde yatmayı nasip eylesin, Ailelerinede sabırlar versin ne zaman bitecek bu olaylar. Sinirli-Kızgın
(19.10.2011, Saat: 11:48)Mecruh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Üstüne üstelik tanıdık bir komanda abi şöyle diyor ;

"Biz teröristeri yakalıyoruz sonra salıveriyorlar, bana emir verseler bir günde pkkyı bitiririm fakat emir verilmiyor."

öncelikle Şehit olan kardeşlerimize Allahtan rahmet diliyorum ve şehit Ailelerine Allah sabır versin Mekanları cennet olsun

bu hainler inşallah en kısa zamanda belalarını bulur
bu ..lerin sonu gelmez.

mecruh ben bu komando olayına kesinlikle inanmıyorum böyle bişi olamaz.
of yaw of bu adamları Allaha havale ediyorum Allah bildiği gibi yapsın Allah o Ailelere sabır versin Üzgün her zaman için şehitler ölmez vatan bölünmez diyorum !
Bu ülkede bu zihniyet olduğu sürece bu terör bitmeyecektir. Olan yine hep olduğu gibi analara olucak. Hep gözü yaşlı kalıcak bu analar. Bizki 50 bin kişilik ordu ile 250 bin kişilik orduları deviren Osmanlı İmparatorluğunun Torunlarıyız. Bu bir avuç kadar Şerefsiz insanları ortadan kaldıramıyorsak suçu onlarda değil kendi içimizde aramak zorundayız.

Allah şehitlerimizin ailelerine Sabır Versin...
Sayfalar: 1 2 3