MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Pro Paket İçin Pluginleri Nerden Bulucam ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Baslıkta dedigim gibi eskiden 1.6.4 Kullanıyodum hemen buluyordum eklentilerde ama simdi nasıl bulucam v2-proda eklentiler veya varsada cok az vardır bi nerde sölermisiniz konu yalnıs yere acmıs olabilirim kusura bakmayın..
Hocam, bende prov2 kullanıyorum ve 1.6 uyumlu bütün eklentileri kullanabiliriyorum.

Aramalarınızı öncelikli 1.6 olarak yapın ve istediğiniz eklentiyi kurun çalışacaktır. bu konuda sıkıntınız olmasın.
saolun hocam.
Pro paket ile normal mybb paketin tüm eklentileri aynıdır hocam, yani normal paket'te kullanılan tüm eklentileri pro paket içinde kullanabilirsiniz..

Sadece tema konusunda biraz sıkıntısı çekebilirsiniz, normal mybb temaları pro paket'e yüklenince pro paketin bazı özelliklerinden mahrum kalırsınız bilginiz olsun. Tabi biz zaman içerisinde pro paket temalarını elimizden geldiğince çoğaltmaya çalışağız..
(12.10.2011, Saat: 18:44)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Pro paket ile normal mybb paketin tüm eklentileri aynıdır hocam, yani normal paket'te kullanılan tüm eklentileri pro paket içinde kullanabilirsiniz..

Sadece tema konusunda biraz sıkıntısı çekebilirsiniz, normal mybb temaları pro paket'e yüklenince pro paketin bazı özelliklerinden mahrum kalırsınız bilginiz olsun. Tabi biz zaman içerisinde pro paket temalarını elimizden geldiğince çoğaltmaya çalışağız..

Hocam Size ve Emeği Geçen Herkese Bu Pro Paketi Çıkardığınız İçin Teşekkür Ederim... Saolun Varolun Süper Bişi Proflar İçin... Sırıtmak
(12.10.2011, Saat: 18:44)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Pro paket ile normal mybb paketin tüm eklentileri aynıdır hocam, yani normal paket'te kullanılan tüm eklentileri pro paket içinde kullanabilirsiniz..

Saolun Hocam.V2 Pro İcin Tekrar Tekrar Tesekürlerimi İletiyorum...Saygılar..
kolay gelsin.tema seçenekleri ne zaman olur acaba yada şablonlarda değişecekleri makale olarak sunabilir misiniz ? biz temalarda uygulasak.
Sayfalar: 1 2