MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google arama sonucları ve seo linkleri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar kötü bir durum başıma gelen Seo eklentisini ilk kurdugumda şimdi yeni farkettim html uzantısını koymamıştım googlede bu şekilde kayıt etmiş geçenlerde bir sorun oldu ve eklentiyi tekrardan yükledigimde konu sonlarına .html eklemişim google eski dosyaları silmiş yenilerini eklemiş ve google aramalarında ilk sırada oldugum ve bana günde 500 kişiye yakın ziyaretci gönderdiği konular googlede yine ilk sayfada ama tıklandıgında 404 sayfası cıkıyor

Örnek : googlede cinsel ilişki pozisyonları resimli anlatım diye arattıgımda ilk sıradayım tıklandıgı zaman 404 hatası alıyorum çünkü uzantı zonunda .html yok

Anlata bildimmi bilmiyorum Benimde kafam karıştı Göz Kırp

Yardımlarını bekliyorum
Hocam bence bu şekilde devam edin, konu başlıklarının sonunda .html uzantısı olması her zaman iyidir.. bu arada aranan kelimede ilginç Dil Çıkaran

Eski indexlerin kırılmış fakat dediğim gibi bu şekilde deavm ederseniz daha karlı olursunuz.. Seo URL biçimlerinizi hiç bozmayın devam edin.. süper
(03.10.2011, Saat: 00:49)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam bence bu şekilde devam edin, konu başlıklarının sonunda .html uzantısı olması her zaman iyidir.. bu arada aranan kelimede ilginç Dil Çıkaran

Eski indexlerin kırılmış fakat dediğim gibi bu şekilde deavm ederseniz daha karlı olursunuz.. Seo URL biçimlerinizi hiç bozmayın devam edin.. süper

Onu örnek olarak vermiştim Göz Kırp baya konuda ilk sıradaydım etiketlerdede aynı şekilde birden linkler kırıldı

İnşallah dediğin gibi hayırlı olur

Düzelir hocam, baktım zaten fazla index sayısınız yokmuş kısa sürede toparlarsınız merak etmeyin.. sonunda .html olması her zaman iyidir + google sever ..