MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: MYBB Sitemap Türkçe Karakter Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Merhabalar,

Mybb sitemde konular sitemap yapılırken türkçe karakterlerle alakalı problem yaşıyorum. Bu türkçe karakter problemini nasıl çözebilirim, bu konuda yardımcı olur musunuz?

Google Seo kullanıyorum, sitemin linki ;

Kod:
www.sosyalmekan.net/forum/

Sitemap Linki ;
Kod:
http://www.sosyalmekan.net/forum/sitemap-threads.xml?page=1

Kolay gelsin.
Hocam google seo sürümünüz kaç yeni çıkan eklentiyimi kurdunuz. Ayrıca host sağlayıcınıza ulaşıp sunucunuzda ''mbstring'' desteğinin/modülünün kurulu olup olmadığını öğrenin. Öneri-Fikir
Merhabalar,

Evet Google Seo'nun son sürümü kurulu, hostinge attığım mailde de mbstringin kurulu olduğunu söylediler. Bu sorun tahminim sadece linklerdeki türkçe karakter probleminden kaynaklanıyor.
Hocam birde seo'nun bir önceki sürümünü kurun, biz son sürümünde bazı sorunlar olduğu için yayınlamadık, daha doğrusu stabil versiyonu bekliyoruz.

Buyrun bir önceki sürüm;

Sizdekinin dosyalarını komple silip verdiğim linkteki eklentiyi kurun, admin panelinden eklentiyi kapatmadan ftp'den dosyalarını silmeyin sakın.. Öneri-Fikir
Vermiş olduğunuz linkteki sürüm kurulu zaten sanırım url'den kaynaklı bir problem yaşıyorum. :S
Peki hocam, google seo URL ayarları bölümünden ''Özel karakter çeviriciyi'' aktif ettiniz mi kurulum yaparken.. ?

78160585880945751875.png
Belirttiğiniz ayarlar maalesef ki kurmuş olduğum eklentide yok. Eklentinin ayarlar menüsünü ekran görüntüsü halinde çektim ;

98230226820558353850.jpg

24978721554776371056.jpg

29391570209270677205.jpg

Sayfalar: 1 2 3 4