MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema Altındakı Kullanıcı Grublarını Düzenleme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
s.a arkadaşlar tema altındakı kullanıcı grublarını nasıl silebiliyoruz vede değiştirebiliriz birde ben1.6 sürümünü kullanıyorum araştırdıgım kadarıyla 1.6da portal desteği yokmuş henüz bu ne kadar doğru tşk ederim.
Admin paneli / Temalar & Şablonlar / İndex şablonlarından / index_whosonline şablona bakınız orada şu kodları bulup düzenleyebilirsiniz hocam..

Kod:
<center>
<font color="#ff0000"> » Kurucu</font>
<font color="#008000"> » Admin</font>
<font color="#1BA5CD"> » Yönetici</font>
<font color="#FF8C00"> » Grafiker</font>
<font color="#800080"> » Moderatör</font>
<font color="#0000AB"> » Destek Ekibi</font>
<font color="#993333"> » V.İ.P</font>
<font color="#000000"> » Üye</font>
<font color="#AAAAAA"><s> » Cezalı Üye</s></font> <center>
</center>
çok tşk ederim hocam sizde olmasanız işim yarım kalacak portal desteği için bilginiz varmo 1.6 sürümünde şuanlık portal desteği yokmuş sanırım 1.4 sürümleri 1.6 ya uyarlanıp yapılıyomuş ne kadar doğru
Rica ederim hocam, portal için sürümü uyarlamasını şuradaki konudan yararlanıp yapabilirsiniz, gayet basit bir işlem ile eklentiyi 1.4 sürümünden 1.6 sürümüne uyarlayabilirsiniz..

Ayrıca şuradaki konuda manuel eklentisiz portal yapımını tüm detayları ile anlatım dilerseniz kendi portalınızı kendinizde yapabilirsiniz..

tamam tşk ederım hocam yardımlarınız ve ilginiz için konuyu kilitleyebılırsınız
Rica ederim hocam, sizde sağolun, Bu arada sorun çözldüğüne göre..

Not: Dilerseniz hocam bizim MyBB Türkçe çeviri paketimizi şuradan indirip kullanabilirsiniz..

http://download.mybb.com.tr/

Konu Kilit + Arşiv