MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: konu paylasımda sorun var
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Hocam İyi günler Benim Sorunum Ben Bır yazı Veya Resım Paylastıgımda Baska Bırısı Yorum Yaparken Yorumu Gorunmuyor Bunu Konudakı Yorumlar Dıye Sadece Kullanıcı ısmı cıkıyor Sımdı Sızze Resmı Gosterıcem DAha NEt Bır Sekılde Yardımcı Olurmusnuz Hocam

89154331953399393321.jpg
Admin KP Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok Konu Gösterimi - [showthread] Şablonlar Sağ Ok showthread orjinale çevirmeyi deneyiniz.
Hocam Bu Seferde Bole Oldu Duzelmedı Ve Cevap Yaz Konu Ac Gorunmuyo Sımdıde :S Css Varmı Bunun Varsa Rıca Ede bılırmıyım resımde Gosterım Sıze

46100016441762807816.jpg

cevap yaz ve konu aç kodları

Kod:
{$newreply}{$newthread}

hızlı cevap eklentisini kapatıp açınız düzelecektir mesaj yazma yeri ve ifadeler

yeni bir tema ve ya default temayı kullanmayı deneyin bakalım sorun devam edecekmi
Hocam
Kod:
{$newreply}{$newthread}
Kodu sablonlaradkı showthread css olan neresıne koyucaz ?

Ayrıca Olmadı Hocam Duzelmedı :S yıne
Off orjinale çevir deyince konu gösterim uçmuş sarp, hocam siz temayı yeniden yükleyin yada aynı temayı farklı isimde yükleyip ''showthread'' şablonuna ait kodları alın şuanki temanıza yapıştırın..

Daha sonra, sorunun çözümü, admin paneli / Ayalar / Konu Gösterim Ayalarından / Usenet Konulara Bakma Stili Aktifleştirilsin mi? seçeğini ''HAYIR'' olarak seçip kaydedin, muhtemelen düzelecektir..
oh serkan hocam ya ıyıkı geldınız hersey gıtmıs durumdaydı hemen yapıyorum ılgılın ıcın teskkur ederım
Sayfalar: 1 2