MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bazı Harflerde Bozulmalar ? (Sorunu)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bazı Modifikasonlarda Admın Panelinden ayarlanan mesela Duyuru Üye Olana Ö.Mesaj Yollamak yada Özel Konu Açan modifikasyonlarda Bazı Hefler ? Oluyor Bunu Nasıl Enğellerim ??? utf-8 Dönüştürmede uyumlu olmayan 3-4 kısım var onları utf-8 göre ayarlıyayımmı bi sorun yaratırmı ?

Kod:
Mutlulu?u Payla??rs?n
Olması Gereken
Kod:
Mutluluğu Paylaşırsın
utf-8'de türkçe karakter problemi yok. 3-4 uyumlu olmayan kısım demişsin. Kısımdan kastın nedir ?
(09.09.2011, Saat: 17:55)GandaLL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]utf-8'de türkçe karakter problemi yok. 3-4 uyumlu olmayan kısım demişsin. Kısımdan kastın nedir ?

Aaçlar Ve bakın > utf-8 Dnüştürme
Bu araç veritabanındaki tabloların UTF-8 formatında olup olmadıklarını kontrol eder ve eğer değilse size dönüştürmeniz için izin sağlar.

uyumlu olmayan birkaç tane var bunları dönüştürsem bi sorun oluymu ?
-----------------------
Mesela Yeni Kayıt Olan Kullanıcıya Özel Konu Açma Modifikasyonu Var Konu İçeriğini Yazıyorum Gayet Yüzel Kaydet deyince ğ ı ş Gibi Bazı Harfler ? Dönüüyor Düzeltiyom Yne Aynı Oluyor Bunu Nasıl Hledicem

Böyle Yazıyorum
Kod:
Size Özel Birşeyler Yapalım Dedik Ve Senin Aramıza Katıldığını Herkezin Görmesi İçin Bir Konu Açmayı Uyğun Bulduk...
Böyle Oluyor
Kod:
Size Özel Bir?eyler Yapal?m Dedik Ve Senin Aram?za Kat?ld???n? Herkezin Görmesi ?çin Bir Konu Açmay? Uy?un Bulduk...
Sanırım Hostun Free
admincp Sağ Ok ayarlarSağ Ok forum ayarları Sağ Ok Sunucu ve Optimizasyon Ayarları Sağ Ok XMLHttp Dinamik Ajax Özelliği Aktifleştirilsin mi? bu seçeneği hayır olarak işaretleyin ve tekrar deneyin
(10.09.2011, Saat: 09:33)MaRCoPoLo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Sanırım Hostun Free

yok degil

(10.09.2011, Saat: 09:44)by_online Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]admincp Sağ Ok ayarlarSağ Ok forum ayarları Sağ Ok Sunucu ve Optimizasyon Ayarları Sağ Ok XMLHttp Dinamik Ajax Özelliği Aktifleştirilsin mi? bu seçeneği hayır olarak işaretleyin ve tekrar deneyin

dediğini yaptım değişen bişi olmadı
Ozaman Hostun İngilizce Karakter Destekli Olmalı ??
Sayfalar: 1 2