MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Linkz Türk Reklam Firması İle Para Kazanın
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Linkz Reklam Yayıncılığı Firması İle Para Kazamak
Merhaba arkadaşlar,
Sizlere bu konumuzda Linkz reklam firmasını kısaca tanıtıp, tavsiyede bulunacağım. Belki aranızda bilenler vardır bu firmayı yinede kısa bir açıklama ile tanıtımını yapalım..
78430430948973766236.gif
Linkz Nedir?
Web sitelerini dolaşırken, okuduğunuz herhangi bir metinde, parlatılmış bir kelimeye rastladıysanız LINKZ ile karşılaştınız demektir.

Linkz Kullanımı?
LINKZ teknolojisi web sitelerinin içeriklerini okumaya olanak sağlar. Böylelikle önceden belirlenmiş anahtar kelime parlatılır. Mouse'un oku, kelimenin üzerinde bir süre bekletildiğinde, farklı bir kutucuk yani alternatif reklam alanı açılır. LINKZ alanı dışında, reklam kutusunun herhangi bir yerine tıklandığında ise kullanıcı reklamverenin belirlediği adrese yönlenir.

Ayrıntılı Bilgi için:
Kod:
http://www.linkz.net/linkz-nedir.php
iyiymiş hemen kaydolayım Sırıtmak
ben geçen sene müracaat etmiştim hocam hala aktifleştirmediler burada görünce yeniden başka bir isimle müracaat ettim dur bakalım hayırlısı Sırıtmak
yaş sınırlaması var mı? ben 17 yaşındayım arıca bizden hiç ücret talep ediyorlarmı?ayrıca nasıl vericem link atarmısınız?
(17.01.2012, Saat: 12:20)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yaş sınırlaması var mı? ben 17 yaşındayım arıca bizden hiç ücret talep ediyorlarmı?ayrıca nasıl vericem link atarmısınız?

Hocam bildiğim kadarıyla 18 yaşında olmanız lazımdır. Belli bir ücret talep ediliyor ben heralde 25 Tl verdim tek seferlik. Zaten linkz satın aldığınız zaman size birkaç şablon ve kod vereceklerdir bu kodları genel şablonları koyacaksınız ve anahtar kelimlerinizi,öne çıkarmak istediğiniz kelimeleri yazacaksınız konuda örneğin MCTR yazısını öne çıkartmak istiyorsunuz bunu size verilen scripte yerine yazacaksınız daha sonra üstüne fareyi getirip hafif durdumu reklam açılıyor kullanıcı tıklayınca sizde para kazanıyorsunuz...
Tek seferlik 25 TL ödedim ben ama şimdi değiştirdiler mi veya ücret istemiyorlar mı pek bir bilgim yok açıkcası Gülümseme

Linkz satın alırken IBAN numarası lazımdır buda bankalardan alabilirsiniz (+18 yaş sınırı var)
İsterseniz linkz'in otomatik reklamlarını koyabilirsiniz,isterseniz kendi aldığınız reklamları koyabilirsiniz arkadaşlar...
Linkz'le sitenizden elde etmiş olduğunuz gelire %10 bir ek ilave getirir süper
otomatik reklam nasıl oluyor
veya başka bildiğin tıkla kazan gibi reklamlar var mı?
(17.01.2012, Saat: 12:49)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]otomatik reklam nasıl oluyor
veya başka bildiğin tıkla kazan gibi reklamlar var mı?

Hocam otomatik reklamı siz tercih ettiğiniz de veriliyor size sorarlar kendi reklamınızı mı yoksa bizim verdiğimiz reklamı mı diye sorarlar siz birini seçerseniz örneğin onların verdiği reklam ise anlaşmalı oldukları reklamları sizin sitenizde verdikleri script yayınlarlar ve elde edilen gelirin %30'unu size verirler...

Tıkla kazan gibi reklamları linkz'den elde edemezsiniz hocam böle bir reklam firması değiller, bunun yerine lincut ve bumerang sitelerinden alabilirsiniz.Google Adsense veya gamework 'den tıkla kazan reklamlarını bulabilirsiniz.
Sayfalar: 1 2