MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siteye Explorer İle Üye Olunmuyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
oyunsamani.com Sitesine Girilidğinde Üye Olmak İstendiğinde (explorer Tarayıcısıyla girenler) Siteye Üye Olamıyor nedeni ise şifreleri hep hatalı olarak kabul ediyor üye olurken yazılan şifreleri
(31.08.2011, Saat: 00:07)sasuketr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Siteye Explorer İle Üye Olunmuyor Dediğim Gibi Şifreleri Doğru saymıyor 123456789 gibi yapıldığı halde

kusura bakma kardeş ben hiçbirşey anlamadım sorunu biraz daha açıklayıcı yaz ekran görüntüsü varsa koy yani sadece başlıkla değil konunun içeriğide açıklayıcı olmalı kardeşim
Kod:
www.oyunsamani.com
Sitesine Girilidğinde Üye Olmak İstendiğinde (explorer Tarayıcısıyla girenler) Siteye Üye Olamıyor nedeni ise şifreleri hep hatalı olarak kabul ediyor üye olurken yazılan şifreleri
Kardeşim İki türlü çözmü var

1.header_welcome_guest şablonunu eskiye çevir

2.Admin Paneli / Şablon & Tema / Şablonlar / Kullandığınız Tema / Üye Şablonlar / member_register kalıbını aç

Kod:
<script type="text/javascript" src="jscripts/validator.js"></script>
bunu sil peki bu ne

Bu kayıtta ajaxı çalıştıran dosya ancak şifre uyuşmuyor hatası kalkacak hadi ben yatıyorum iyi geceler Sırıtmak