MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yorumlarınızı Bekliyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Öncelikle belirtmek isterim ki konu XPSerkan'dan onay alınarak açıldı arkadaşlar.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar ama kendime değil siteye ve sitenin tasarımcısı XPSerkan'a.
Arkadaşlar geçen hafta tema yapımı için ilan çamıştım ve bu ilana XPSerkan sağolsun ilgi gösterdi ve ortaya gerçekten çok hoş bir iş çıktı.Serkan kardeşim çok duyarlı,sabırlı ve işini üst seviyede yapan biri.Yılmadan,bıkmadan sorularıma ve taleplerime cevap verdi.
Yapılan index+site :
Kod:
www.hayalgalerisi.com

Buradan öncelikle Serkan kardeşime ve gerek eklentilerine başvurduğumuz yapımcılara,gerek mybb topluluğuna gerekse butonunu ve menüsünü kullandığımız Remzi'ye çok teşekkürler.
Sağlıcakla,iyi çalışmalar.
portal güzel olmuş yanlız şu altta olan Text Alan... kısmınıda editlerseniz sorun kalmaz

forum kısmı güzel olmuş site güzel
(29.08.2011, Saat: 11:32)emrekrk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]portal güzel olmuş yanlız şu altta olan Text Alan... kısmınıda editlerseniz sorun kalmaz

forum kısmı güzel olmuş site güzel

XPSerkan sağolsun.O text alanına bugün birşeyler yazacağım.
Güzel yorumunuz ve ilginiz için ayrıca,sağolun.
Site on numara olmuş bence dostum. Hayırlı olsun. Serkan kardeşide tanımıyorum ama gayet mütevazi ve paylaşımcı, insanlara hizmet eden bi insan onada teşekkürler.
Solaris teşekkürler kardeşim.Bakalım şimdi sırada siteyi büyütmek var,umarım başarılı oluruz.
Hocam siteyi gayet güzel toparlamışsınız, herşey 4x4'lük yanlız site girişindeki rss ile forumdan son konular kısmındaki kodları index düzenlemesi yaparken bozmuşsunuz sanırım, son konuları çekmiyor, çekmediği için sitenin altıda gözükmüyor bilginiz olsun.. Öneri-Fikir

Bu arada konuya geç yorum yazdım kusura bakmayın hocam, anca fırsat bulabildim Utangaç , sizde sağolun + hayırlı günlerde kullanın..
Çok güzel olmuş cidden .
Sayfalar: 1 2