MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Benim Açtığım Konuyu Hemen Çalmışlar xDe
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hacı Nette Dolaşırken Kendi Açtığım Konuyu Gördüm Fakat Bu Sitede Değil İlk Önce Bi Şaşırdım 1 Günde Nasıl Bu Kadar Hızlılar Diye 1 Günde açtığım konuyu çalmışlar birde hiç değişiklik yapmadan Size Çalan Sitedeki Konunun Linkini Atayım Bu Kadarda Olmazzz Diyeceksiniz

PHP Kod:
http://www.kodestek.org/Thread-bedava-site-acmak-isteyenlere-ucretsiz-premium-co-tv-alan-adi-1-yil--819 

Lütfen Bi Yorum Atın ben Kopuyom ya :d töbe töbe 1 günde çalmışlar ya rss konu çekme botundan yararlandılar yada konu avcılığı yapıyolar...

sizce 1 günde nasıl bu kadar hızlı olmuş olabilirler... ????

Abartılcak Kadar Birşey Yok Bunda Adam MyBB Kullanıyor Büyük İhtimal Buranın Takipcisi.
ama alıntıdır yazması gerekiyordu insanların emeğini çalması değill..
Ben O Konuda Birşey Soylemedim Yazması Gerek Tabiki Sen Bir Günde Nsıl Çalmış Diye Şaşırmışsın Ben Onun İçin Yorum Yazdım.
bunda şaşırılacak birşey yoktur sen yazıyorsun adam 5 saniyede bbcode ile kendi sitesine aynısını ekler kopyala yapıştır 2 saniye
Dikkat-Uyarı-Kural Konu Off Topic Bölümüne taşınmıştır , daha dikkatli olunuz.
mesela emrekrk da benim adımı almıs buna damı sasıralım hatta soy adımın bas harflerini kullanıo Sırıtmak